Рада студентського самоврядування
Олішкевич Андріана (одр-32) голова старостату, координатор навчально-виховної роботи 13.42kb. 1 стр.

Мета- формування національної свідомості і самосвідомості, патріотичне та інтернаціональне виховання
Мета– формування національної свідомості і самосвідомості, патріотичне та інтернаціональне виховання 74.93kb. 1 стр.

Пензлик маляна
Малян. З самого малечку він мріяв про те, щоб навчитись малювати. Та от біда: не було в нього за що купити пензлика. Якось довелося йому йти повз школу. Зазирнув він у відчинене вікно І побачив, як учитель малює картину 37.61kb. 1 стр.

Безгорбий верблюд
У боях я, звичайно, відзначився хоробрістю і розумом. Одного разу я воював з єгиптянами проти фараона Тутанхамона. Все це відбувалося у травні 1681 року 34.28kb. 1 стр.

Якби я був рицарем
Лицарство – верства воїнів, що становила еліту суспільства І його головну збройну силу. Лицарі захищали батьківщину, короля, віру, честь І гідність людей 42.35kb. 1 стр.

Мороз Віктор Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, „Старший вчитель
Мороз Віктор Миколайович, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, „Старший вчитель” 43.41kb. 1 стр.

ІІ. Робота з графічним редактором adobe photoshop висновок
Еом, що застосовувалися в наукових І військових дослідженнях. З тих пір графічний спосіб відображення даних став невід'ємною частиною переважного числа комп'ютерних систем, особливо персональних 313.11kb. 1 стр.


Снід загроза людству
Мета: Ознайомити учнів з поняттями снід І віл та їх ознаками, сприяти усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням снід на планеті, виховувати почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя 134.81kb. 1 стр.


Програми для загальноосвітніх навчальних закладів Фізика. Астрономія
Міністерством освіти і науки України для використання в основній і старшій школі у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою 457.81kb. 1 стр.

Сценарій творчого звіту кз «Луцька зош І-ІІІ ступенів №13» Під сонцем твоїм, Україно, сіяє Дитинства щасливий світ Зала урочисто прикрашена. Завіса зачинена. Лунають позивні ( трек 01 )
Зала урочисто прикрашена. Завіса зачинена. Лунають позивні (трек 01). Відчиняється завіса. На сцені – хор молодших класів. Виходять ведучі 80.42kb. 1 стр.

Методичні рекомендації щодо вивченння фізики та астрономії у 2012-2013 навчальному році
Нова структура фізичної освіти передбачає вивчення в 7-9 класах основної школи закінченого курсу фізики, що включає всі елементи базових знань про явища природи, розкриває суть фундаментальних наукових фактів, гіпотез, понять і законів 185.51kb. 1 стр.

1. За поданим графіком залежності проекції швидкості тіла від часу знайдіть графік залежності координати тіла від часу. Початкова координата тіла х = Правильна відповідь 2
За поданим графіком залежності проекції швидкості тіла від часу знайдіть графік залежності координати тіла від часу. Початкова координата тіла х = 0 73.33kb. 1 стр.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики 2008 року
Зміст завдання. Установіть, який із графіків залежності прискорення тіла від часу, що рухається прямолінійно, відповідає рівноприскореному руху 81.18kb. 1 стр.

1. Установіть, який із графіків залежності прискорення тіла від часу, що рухається прямолінійно, відповідає рівноприскореному рух
Установіть, який із графіків залежності прискорення тіла від часу, що рухається прямолінійно, відповідає рівноприскореному руху 143.44kb. 1 стр.

1. За поданим графіком залежності проекції швидкості тіла від часу знайдіть графік залежності координати тіла від часу. Початкова координата тіла х = 2
За поданим графіком залежності проекції швидкості тіла від часу знайдіть графік залежності координати тіла від часу. Початкова координата тіла х = 0 118.96kb. 1 стр.

Де всі величини виражено в одиницях si. Визначте координату цього тіла через 4 с після початку руху
Координата тіла змінюється з часом згідно з рівнянням X = 12 5t, де всі величини виражено в одиницях si. Визначте координату цього тіла через 4 с після початку руху 110.06kb. 1 стр.

1. За фотографією секундоміра визначте ціну поділки його шкали. Шкала розрахована на 60 с. А
За фотографією секундоміра визначте ціну поділки його шкали. Шкала розрахована на 60 с 106.16kb. 1 стр.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України
Атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу 46.22kb. 1 стр.

Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
У кожному космічному явищі І процесі ми спостерігаємо прояви основних, фундаментальних законів природи. У наш час на підставі астрономічних досліджень значною мірою формуються принципи пізнання матерії І всесвіту 258.88kb. 1 стр.