Історія Новаківської зош І – ІІІ ступенів
Школа в селі Новаки виникла у 1945 році, коли входила в дію масова освітянська програма затверджена Радянським союзом. Вчителів присилали з різних куточків України. Не оминуи і село Новаки 27.63kb. 1 стр.

Про внесення змін до Регламенту Львівської обласної ради V демократичного скликання
Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад", Закону України від 22 березня 2007 року №812-v "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи висновки постійної комісії з питань депутатської 116.52kb. 1 стр.

Рішення №421 від 16 березня 2012 року Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської обласної ради VІ скликання
Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пунктом 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та 10.21kb. 1 стр.

Про дострокове припинення повноважень депутатів Львівської обласної ради
Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, пунктом 10 частини 1 статті 43, частини першої статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності 12.21kb. 1 стр.

Рішення №4 від 28 квітня 2006 року Про порядок обрання голови І заступників голови Львівської обласної ради v-го демократичного скликання
Для проведення виборів голови та заступників голови Львівської обласної ради, керуючись п. 1 ст. 55 та ст. 56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада 28.79kb. 1 стр.

М. В. Гоголя о гоголь! Наш безсмертний Гоголь
Сьогодні ми спробуємо з вами ввійти в такий світ, світ нашого співвітчизника Миколи Васильовича Гоголя,одна зі сторінок творчості якого присвячена його Батьківщині,нашій Україні. А все починалось так… 93.08kb. 1 стр.

Матеріали з досвіду роботи вчителя світової літератури Устіяновської Вікторії Михайлівни на конкурс
Проблема творчого розвитку особистості в сучасному світі стоїть гостро. Для сучасної стратегії розвитку національної школи характерним є зростання уваги до особистості школяра, максимального розкриття його обдарування, інтелектуального 110.8kb. 1 стр.

У жуля Верна не знайдеш героя, який не був би готовий ризикувати життям, щоб урятувати іншого. Дієва великодушність, прагнення прославити людину, спрямування зусилля на благо суспільства – ось ті великі тенденції
Думаючи про Жуля Верна, я завжди згадую, що кратер на зворотньому боці Місяця, названий ученими його іменем, знаходиться поруч з Морем Мрії 35.79kb. 1 стр.

Літературний диктант за оповіданням Д
Чому стосунки між батьком і сином були напруженими? 9.57kb. 1 стр.

Контрольна робота за темою «Казки народів світу»
Мета: повторити й узагальнити навчальний матеріал; виявити рівень знань, умінь та навичок учнів із метою їх корекції; розвивати навички усного та писемного мовлення, творчі здібності учнів, пам’ять 78.23kb. 1 стр.

При Мечиславу Зеленському в 1883р налічувалось в Головниці 117 дворів, 932 душ населення
При Мечиславу Зеленському в 1883р налічувалось в Головниці 117 дворів, 932 душ населення. З них заможних селян налічувалось до 10, решта мали мізерну кількість землі, або були зовсім безземельними І наймались на роботу в панські маєтки 66kb. 1 стр.

1. Обладнання кабінету хімії. Можливість забезпечення учнів під час практичних і лабораторних робіт необхідними приладами, посудом і хімічними реактивами
Систематизація обладнання, забезпечення кабінету наочними посібниками і роздатковим практичним матеріалом 28.93kb. 1 стр.

Установка для досліду Ейнштейна -де Гааза
Гіпотеза Ампера одержала переконливе обґрунтування. За сучасним уявленням атом речовини має магнітні властивості тому, що в нього навколо додатного зарядженого ядра обертаються електрони 57.19kb. 1 стр.

Температури газу до і після підведення теплоти. Рівняння стану газу для двох випадків мають вигляд:,, де тиск газу
Оскільки гелій одноатомний газ, то для зміни внутрішньої енергії газу отримаємо. Остаточно для q будемо мати 20.98kb. 1 стр.

Між містами Рівне і Житомир курсують маршрутні таксі, які рухаючись без зупинок з швидкістю 70 км/год, дотримуються встановленого графіка
В один з днів з Рівного до Житомира виїхала маршрутка І рухалася рівномірно із встановленою швидкістю. В зв’язку з реконструкцією дороги до Євро-2012 поблизу Новоград-Волинського вона змушена була зменшити швидкість до 50 км/год 57.65kb. 1 стр.

4. На якій висоті висить лампа, якщо тінь від вертикально поставленої палиці заввишки 1 м має довжину 2 м, а якщо палицю перемістити на 1 м від лампи вздовж напрямку тіні, то її довжина стане 3 м? 5
Рівне на автобусах. Автобуси їхали з швидкістю 1 = 70 км/год. Пішов дощ, і водії знизили швидкість до 2 = 50 км/год. Коли дощ закінчився, автобуси знову поїхали з попередньою швидкістю і в'їхали у Рівне на 10 хвилин пізніше 50.41kb. 1 стр.

Сценарій творчого звіту лзош №13, присвяченого 20-й річниці з Дня незалежності України Лунають фанфари (трек №1), в залі пригасає світло. Ведучий
Розпочинаємо творчий звіт колективів художньої самодіяльності Комунального закладу «Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13», присвячений 20-й річниці з Дня незалежності України 72.82kb. 1 стр.


Каліненко І. С. Поурочні тестові завдання з фізики для 7 класу с. Новгородське 2008 Вступ
Тести є давно відомою й широко практикованою формою перевірки навчальних досягнень учнів. Вони активізують пізнавальну діяльність школярів, сприяють розвитку уміння концентруватися, робити правильний вибір 855.61kb. 7 стр.

Будова речовини. Атоми та молекули. Будова атома. Рух і взаємодія атомів і молекул
Створити умови трансформації отриманих знань з природознавства для формування уявлення про атоми та молекули 39.22kb. 1 стр.

Електричний струм. Джерела електричного струму
Дати означення електричного струму, виявити умови його існування, з’ясувати роль джерела струму в електричному колі та розглянути принцип їх дії, узагальнити знання учнів про значення електрики в житті людини 96.92kb. 1 стр.