Наука методика покликана дати відповіді на такі важливі для вчителя запитання, чому, як і навіщо навчати
Про проблеми використання наочності у навчанні йшлося ще в наукових працях учених-філософів Сократа, Декарта, ж руссо; педагогів Я. Коменського, І. Песталоцці, К. Ушинського, А. Макаренка та інших 194.68kb. 1 стр.

Учитель-словесник, як правило, до кожного уроку намагається якомога більше підготувати інформації. Розгорніть свої конспекти. Без сумніву, урок у старшому класі розмістився не менше ніж на 5 аркушах
Чомусь ми вважаємо, що поінформувати учнів — найголовніше завдання вчителя-словесника. Тому й у меті уроку перша позиція знаннєва: навчити учнів, дати знання, формувати знання, інформувати школярів 110kb. 1 стр.

Програма для загальноосвітніх навчальних закладів (класів) із поглибленим вивченням зарубіжної літератури 8—9 класи пояснювальна записка «Зарубіжна література»
«Зарубіжна література» – навчальний предмет, об’єктом вивчення в якому є кращі твори та головні етапи розвитку світового літературного процесу 642.48kb. 2 стр.

Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей
Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей! 73.35kb. 1 стр.

Пауло Коэльо. Алхимик
Считаю своим долгом предуведомить читателя о том, что "Алхимик" книга символическая, чем и отличается от "Дневника Мага", где нет ни слова вымысла 1228.4kb. 3 стр.

ЗаВдання до курсової рОботИ
Разом з тим використання основних положень птца не обмежується тільки сферою проектування цифрових пристроїв еом. Положення цієї теорії можуть також ефективно використовуватись при розробці електронних автоматичних пристроїв в інших галузях науки 162.16kb. 1 стр.

Задача 2 Работа токового ключа эсл. Базовый элемент эсл,описание его работы. Задача 3
Каждая контрольная работа содержит 10 задач, включающих как теоретические вопросы, так и практические задания 72.04kb. 1 стр.

Курсовий проект по дисципліні "Комп’ютерна електроніка" важлива складова частина навчального плану по дисциплінах 7
Прикладна теорія цифрових автоматів. У даному курсовому проекті необхідно розробити другу основну частину операційного устрою операційний автомат 320.02kb. 1 стр.


Біологічні диктанти жовті Води
Він допоможе вчителю здійснювати контроль навчальних досягнень учнів як в усній, так і письмовій формі. Запропоновані диктанти можуть бути використані на різних етапах уроку як для диференційованого, так і інтерактивного навчання 184.72kb. 1 стр.

«Слідство ведуть хіміки»
Добрий день, шановні гості! Ми вітаємо вас в нашому детективному агентстві. Ми запросили вас для того, щоб вибрати гідну групу детективів і вручити їм ліцензію на право здійснювати захист і представляти інтереси жителів величезного чудового 128.34kb. 1 стр.

Хімічні Вечори на хуторі біля Диканьки
Для проведення цікавих хімічних дослідів необхідна попередня підготовча робота. Використані слідуючі досліди 50.91kb. 1 стр.Експрес-інформація " Увага! Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людей!"
Ми стадіями обмороження. За спостереженнями медиків кількість таких хворих збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань 32.58kb. 1 стр.

Програма курсу «Біологія» для вступу до Міжрегіональної Академії управління персоналом складено на основі програми загальноосвітньої школи
Програма ґрунтується на системному підході до викладання предмету, що дозволяє розкрити цілісність живої природи, численність і різноманітність її компонентів, тісний взаємозв’язок між ними 135.14kb. 1 стр.

Биосинтез углеводов в живой клетке Тип урока: применение и
Оборудование: фрагменты фильма с кадрами зимнего леса, портрет К. Тимирязева, рисунки опытов Дж. Пристли; таблица «Фотосинтез»; оборудование для демонстрации опыта, доказывающего условия фотосинтеза 87.63kb. 1 стр.

Цели и задачи на новый 2013-2014 учебный год
Создание воспитательно-образовательной среды, способствующей формированию ключевых компетентностей, гражданской ответственности, духовности, культуры, инициативности, самостоятельности, толерантности 33.73kb. 1 стр.

Утверждено
222.53kb. 2 стр.