Планування роботи кабінету математики
Робота навчального кабінету планується на підставі перспективного плану розвитку кабінету. План кабінету складається, як правило, на рік і містить конкретні завдання всім учителям, що викладають дисципліну 136.98kb. 1 стр.

Положення про кабінет математики розроблено на підставі Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом міністерства освіти і науки України від 20. 07
Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом міністерства освіти і науки України від 20. 07. 2004 року за №601 Про затвердження Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних 104.91kb. 1 стр.


Хто осягає нове, лелеючи старе, той може бути учителем
Без застосування ефективних педагогічних ідей, активних форм і методів навчання та комп’ютерних технологій при підготовці таких уроків тут не обійтися 91.95kb. 1 стр.

Формування інформаційної компетентності учнів засобами інформатики
Тому епіграфом до мого виступу я вибрала такі слова: «Освіті необхідно формувати компетентну особистість, що легко вписуватиметься в інформаційне суспільство XXІ століття» 53.39kb. 1 стр.

Клас 2 тур (теоретичний)
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 57.64kb. 1 стр.

Олімпіада з іт. Тестування. Варіант 2
Які зв'язки між сутностями мають множинність "один-до-багатьох"? Виберіть одну або кілька відповідей 75.11kb. 1 стр.

Кіровоградська обласна державна адміністрація управління освіти І науки
Завдання районної (міської) олімпіади з інформаційних технологій включають задачі по роботі з текстом, презентацією, табличними масивами та базами даних, архівами в ос ms windows І ms office 47.32kb. 1 стр.

9 клас 1 тур (практичний) Завдання 1
Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 22.53kb. 1 стр.

Тетянка сказала: «в андрійка більше ста книг». Данилко заперечив: «Ні, менше». Марійка сказала: «Ну, хоча б одна книга у нього, напевно, є»
Сашко, Борис і Василь збирали гриби. Борис знайшов грибів на 20% більше, ніж Сашко, але на 20% менше, ніж Василь. На скільки відсотків більше грибів знайшов Василь, ніж Сашко? 55.66kb. 1 стр.

Математичні олімпіади 2012-2013 навчальний рік ІІ етап
На гіпотенузі ав прямокутного трикутника авс вибрана точка К, для якої ск=ВС. Відрізок ск перетинає бісектрису ам в її середині. Знайти кути трикутника авс 19.53kb. 1 стр.


Декілька цікавих історій з життя видатних математиків і не тільки
Сьогодні як жарт розповідають про претензію англійського математика, творця прообразу сучасної еом чарльза Беббеджа (1792 – 1871) до свого земляка поета Теннісона 57.79kb. 1 стр.

Крилаті вислови про математику
Як і всі інші науки, математика виникла з практичних потреб людей: з вимірювання площ земельних ділянок і місткості посудин, з обчислення часу та з механіки. (Ф. Енгельс) 26.98kb. 1 стр.

Від латинського слова gradus крок одиниця виміру кутів
Поняття градуса використовував ще давньогрецький учений Птоломей (бл. 100-178 р до н е.). Показуючи, як обчислювати хорди, він ділив коло на 360 частин, кожну з яких потім ділив навпіл, а діаметр на 1120 частин і т д 46.5kb. 1 стр.

Історія винайдення математичних знаків і символів
Знак рівності = ввів у 1557 р англійський математики і лікар Р. Рекорд (1510-1558). Він перший написав англійською мовою підручники з арифметики і алгебри 15.79kb. 1 стр.

Інтерактивні вправи на уроках інформатики Вправа „правила
Необхідною умовою вправи є послідовне подання правил з їхніми роз'ясненнями та їх позитивне спрямування 300.78kb. 1 стр.

Урок 1 : Поняття векторної і растрової графіки, їх порівняння. Параметри векторних і растрових зображень
Урок 1: Поняття векторної і растрової графіки, їх порівняння. Параметри векторних і растрових зображень 20.84kb. 1 стр.

Електронні таблиці та їх призначення
Ознайомити учнів ет та їх призначенням, системами опрацювання електронних таблиць та їх основними функціями 87.46kb. 1 стр.

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни нака з “06 ” 0
Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня 43.93kb. 1 стр.