Суперечливий характер лихваря Гобсека ( за однойменним твором Оноре де Бальзака)
Метод проведення: інтерактивне навчання урок – дослідження 131.83kb. 1 стр.

Типологія уроків світової літератури
В основу класифікації уроку літератури можна покласти мету вивчення літератури взагалі і конкретного твору зокрема. Щоправда, по-перше, за умови, що будь-яка класифікація не буде сприйматися як остаточна й абсолютна 79.98kb. 1 стр.

Відомо, що під час гри діти проявляють фантазію, спостережливість, винахідливість, навчаються швидко і логічно мислити
У груповій грі майже завжди є елемент змагання (хто швидше, правильніше відповість, хто більше знає), а значить присутні й сила волі, наполегливість, увага. У кожній парній грі є перш за все робоча ситуація І робота думки 557.98kb. 3 стр.


«Розвиток критичного мислення на уроках світової літератури засобами інноваційних технологій» заступника директора з нвр, вчителя світової літератури Комсомольської зош І-ІІІ ступенів №5 Юсубової Надії Миколаївни
Навчити дітей мислити критично – означає правильно поставити запитання, направити їх увагу в правильне русло, вчити самостійно робити висновки та знаходити рішення 130.95kb. 1 стр.

Концепція літературної освіти в 11-річній загальноосвітній школі
Одним із важливих напрямків української освіти є гуманітарний, який забезпечує духовний розвиток учнів. Серед навчальних дисциплін гуманітарного циклу особливе значення має література як мистецтво слова і спосіб формування загальної 218.41kb. 2 стр.

Загальна характеристика розвитку культури та лі­тератури XIX ст. Реалізм як напрям у світовій літературі
На текстуальне вивчення літературних творів, розгляд біографічних відомостей про письменників і огляди періодів (явищ) літературного процесу – 75 год 460.92kb. 2 стр.

Мій шлях професійного розвитку
Назва проекту. «Мій шлях професійного розвитку з проблеми: Використання проектних технологій на уроках світової літератури» 142kb. 1 стр.

Программа занятий по коррекции и развитию внимания учащихся младшего школьного возраста (2 -3 классы)
Программа занятий по коррекции и развитию внимания учащихся младшего школьного возраста (2 –3 классы) 562.88kb. 2 стр.

Учебная деятельность ребенка развивается так же постепенно, через опыт вхождения в нее, как и все предшествующие деятельности
Учебная деятельность представляет собой деятельность, направленную на самого учащегося. Ребенок учится не только знаниям, но и тому, как усвоение этих знаний 88.04kb. 1 стр.

Розвиток креативного мислення учнів під час пізнавальної діяльності
«Держава повинна забезпечувати … розвиток творчих здібностей і навичок самостійного наукового пізнання, самоосвіти і самореалізації особистості» 122.9kb. 1 стр.

1. Важливою умовою сугестопедичного навчання є продумане оформлення навчальної кімнати
Особливу увагу вчитель повинен звернути на свій психоемоційний настрій, з яким він входить до класу 14.28kb. 1 стр.


«А тепер, говорить вчитель, давайте згадаємо гру «п’ять служок відчуттів». Спробуйте уявити собі дивовижну і таємничу печеру
«А тепер, – говорить вчитель, – давайте згадаємо гру «п’ять служок відчуттів». Спробуйте уявити собі дивовижну і таємничу печеру 22.02kb. 1 стр.

Пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини
На вашу думку, чи можна жити у своє задоволення, не порушуючи норм моралі? Як ви вважаєте, чи варто вносити моральні норми в кримінальний кодекс? 89.74kb. 1 стр.

Тема. Здоров'я і шкідливі звички
Мета: довести до свідомості учнів, що шкідливі звички є основною причиною порушення здоров'я 52.54kb. 1 стр.

Закон України «Про освіту» ст. 56 «То, к чему стремится высший человек, находится в нём самом»
«Педагогічні працівники зобов’язані … постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру…» 51.79kb. 1 стр.

Зусилля працівників психологічної служби мають бути спрямовані на досягнення наступних цілей
Підвищення власної психологічної і професійної компетентності, безперервну освіту і самовдосконалення, опанування інноваційними методами і технологіями надання психологічних і соціальних послуг 585.46kb. 3 стр.

Положення про організацію навчання за індивідуальною формою
України “Про освіту”, Державних стандартів освіти, Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, Положення про державний вищий заклад освіти, навчання в інституті можуть проводитись за денною, вечірньою 21.24kb. 1 стр.

Типове положення про атестацію педагогічних працівників
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20. 12. 2011 р. №1473 та змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08. 08. 2013 р. №1135 292.86kb. 1 стр.

Методичний кабінет відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації Форми і методи роботи практичного психолога щодо подолання дезадаптації учнів при переході з початкової ланки в середню Яворів 2013
Форми і методи роботи практичного психолога щодо подолання дезадаптації учнів при переході з початкової ланки в середню. Яворів, 2013 355.2kb. 1 стр.