9 клас 1 тур (практичний) Завдання 1


с. 1
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

2011/2012 навчальний рік
9 клас

1 тур (практичний)

Завдання 1 (25 балів) Текстовий процесор

Відкрити файл «Завдання1_текст.doc».

Засобами MS Word здійснити редагування статті, скориставшись такими вказівками:


 1. Додати до статті заголовок «Системи числення» (об’єкт WordArt);

 2. Здійснити форматування документа: тип вирівнювання – по ширині, гарнітура – Arial, розмір – 13, сторінки пронумеровані з середини внизу сторінки, обрамлення сторінки малюнком «сонечки», текст жовтого кольору відформатувати чорним кольором та додати маркування зеленими червоними стрілками .

 3. Додати до статті формули 1. Здійснити редагування тексту, створивши Таблиці ступенів числа 2 у відповідному місці статті за зразком 1. Зберегти виконане завдання в файлі з ім’ям «Завдання1_виконано.doc» в свою папку.

Завдання 2 (40 балів)

Табличний процесор

Засобами MS Excel створити таблицю переведення будь-якого тризначного числа з десяткової системи числення до двійкової. Дозволяється створення додаткових таблиць для розрахунків. Результат переведення представити у стовпчиковій діаграмі, що відображатиме двійковий штрих-код числа, що введено.Результат представити у вигляді:

Зберегти виконане завдання в файлі з ім’ям «Завдання2иконано. xls» в свою папку.Завдання 3 (35 балів) Середовище для створення презентацій

1. Засобами MS PowerPoint розробіть презентацію «Тестове запитання з двійкового кодування», яка містить: 1. Титульний слайд (назва, автор презентації, школа, клас).

 2. Слайд із питанням «Яке з наведених чисел у двійковій системі числення є числом 15810?» Як варіанти відповідей вказати:

  1. 110011102

  2. 101011112

  3. 100111102

  4. 100100102

 3. Організувати презентацію таким чином, щоб у випадку правильної відповіді, дії користувача були схвалені реплікою: «Молодець! Правильно!», а у разі неправильної відповіді, на екрані з’являлась репліка: «Дуже шкода, але Ваша відповідь неправильна».

 4. На слайді з питанням організувати наявність обличчя з посмішкою (використавши автофігури), при натисканні на яке з’являється та зникає репліка «Ой!», але робота презентації при цьому не порушується.

 5. Останній слайд (з текстом «До нових зустрічей!»)

2. Зберегти виконане завдання в файлі з ім’ям «Завдання3_виконано. ppt» в свою папку.
с. 1

скачать файл

Смотрите также: