9 клас. 18 грудня 2013 року


с. 1
Результати

Розгляду робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

9 клас. 18 грудня 2013 року.

Максимальна кількість балів – 80





Код

К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

91

49,5

1

Крисюк Вікторія Олегівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

2.

910

41

2

Кобець Тетяна Олександрівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

98

37

2

Данильчик Тетяна Миколаївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

921

34

2

Мельник Ніна Матвіївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

913

31

3

Кривко Олена Сергіївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

926

30

3

Гошта Інна Андріївна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

912

29,5

3

Натина Тетяна Степанівна

Більськовільський НВК

8.

915

29,5

3

Гаврилюк Вікторія Ігорівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

917

26

3

Токарська Тетяна Олександрівна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

924

26

3

Салівонік Наталія Олегівна

Городецький НВК

11.

93

25,5




Сокол Антон Сергійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

12.

916

25,5




Бабік Руслан Ігорович

Колегіум

13.

919

23




Тарасюк Дмитро Володимирович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

96

22




Чуб Марія Михайлівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

95

21




Туркевич Катерина Володимирівна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

925

19




Стібиш Іван Віталієвич

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

17.

920

15




Руспак Ольга Василівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

918

14,5




Мельник Ірина Миколаївна

Стопангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

92

14




Скібчик Ольга Анатоліївна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

914

13




Бондар Вікторія Віталіївна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

99

16




Копищик Яна Сергіївна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

923

12




Ярута Іван Олександрович

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

911

11




Ткач Аліна Станіславівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

94

9




Годунок Костянтин Вікторович

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

922

9




Мушик Ірина Василівна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

97

7




Мельник Сніжана Вікторівна

Володимирецький НВК

Результати

Розгляду робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

10 клас. 18 грудня 2013 року.



Максимальна кількість балів – 80



Код

К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

1013

50

1

Кубай Вадим Сергійович

Володимирецький районний колегіум

2.

1027

49

1

Бурма Юлія Володимирівна

Володимирецький НВК

3.

1026

44

2

Юрах Юлія Сергіївна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

4.

1021

42

2

Мельничук Софія Сергіївна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

1016

37

2

Рижа Тетяна Миколаївна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

1012

33

3

Кубай Ілля Юрійович

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

1015

31

3

Кубай Ірина Володимирівна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

104

30

3

Сергійчук Вікторія Юріївна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

1010

29

3

Манзик Жанна Василівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

108

27

3

Овсяник Альона Петрівна

ВПУ 29

11.

109

26,5

3

Савчук Тетяна Леонідівна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

107

26,5

3

Марковець Тетяна Іванівна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

1077

25




Стоян Олександр Сергійович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

101

24




Гутник Віталій Анатолійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

15.

1011

22




Підлісний Василь Васильович

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

1025

22




Турик Ангеліна Олегівна

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

102

21




Підлісна Юлія Анатоліївна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

1018

21




Кухарчук Ольга Андріївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

1024

20,5




Ловин Людмила Іванівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

1022

19,5




Ковтунович Анна Юріївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

1019

18




Крищеня Наталія Василівна

Городецький НВК

22.

1023

17,5




Савонік Олександр Васильович

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

1020

17




Сьоха Володимир Сергійович

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

106

16




Жданюк Діана Валентинівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

103

13




Примак Валентина Федорівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

105

9




Пікусь Богдана Миколаївна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

1014

18




Клімук Михайло Миколайович

Більськовільська ЗОШ І-ІІІ ступенів


















Результати

розгляду робіт учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

11 клас. 18 грудня 2013 року.



Максимальна кількість балів – 80



Код

К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

1113

58,5

1

Якимчук Олег Анатолійович

Володимирецький районний колегіум

2.

111

55,5

2

Лінник Олександр Володимирович

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

1127

55

2

Карпач Оксана Іванівна

Володимирецька ЗОШ №1

4.

115

43

3

Бульботка Анастасія Олекс.

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

1128

43

3

Рижа Ольга Ігорівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

1120

42

3

Хомич Оксана Федорівна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

112

41

3

Радчук Ангеліна Анатоліївна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

113

39

3

Тарасюта Володимир Юрійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

9.

116

38

3

Кравчук Надія Володимирівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

1126

37

3

Сидорчук Віталій Олекс.

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.

114

34,5

3

Шура Вадим Юрійович

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

1114

33

3

Бабік Валентина Михайлівна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

1115

33

3

Сніжко Ростислав Ростиславович

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

117

33

3

Карабан Микола Миколайович

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

1112

27




Басов Михайло Анатолійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

16.

1124

26




Шершень Катерина Олегівна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

1118

25




Шама Оксана Олександрівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

1117

23




Павлюк Іванна Володимирівна

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

1111

21




Савостяник Олена Олександрівна

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

1121

20,5




Чугай Тетяна Адамівна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

1125

20,5




Кривко Іванна Ігорівна

Городецький НВК

22.

1116

16




Бортник Леонід Васильович

Володимирецький НВК

23.

119

15,5




Дробуш Світлана Михайлівна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

118

13




Чех Ірина Анатоліївна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

1110

12




Незелюк Оксана

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

1123

11,5




Ткачук Юлія Володимирівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

1119

9




Кньовець Анюта Миколаївна

Більськовільський НВК

28.

1122

7




Шершень Наталія Юріївна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. 1

скачать файл

Смотрите также: