Експрес-інформація «Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей


с. 1


Експрес-інформація

«Про стан з виникненням пожеж та загибелі людей на них».

Красилівський районний відділ Управління МНС України в Хмельницькій області вкрай занепокоєне ситуацією, що склалася у цьому році з пожежами та загибеллю людей на них.

У зв'язку з різким похолоданням у зимовий період, коли розпочалося інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набрала загрозливих масштабів.

З початку року на Хмельниччині виникло 115 пожеж, на яких загинуло 16 людей, і як не прикро, з них 2 дитини. Матеріальні збитки від яких складають близько 180 тисяч гривень.

Як свідчить статистика найбільша кількість пожеж виникли в житловому секторі. Так із загальної кількості пожеж, 42 випадки (36,5%) виникло по причині порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

В зв'язку з цим Красилівський районний відділ Управління МНС України в Хмельницькій області ще, раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки, привчайте до цього дітей! Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового і електричного обладнання та устаткування. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку у нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них.

Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, не залишайте печі, які топляться, без догляду та не доручайте нагляд за ними дітям, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади!

Запам'ятайте! Слід постійно здійснювати заходи по запобіганню виникнення пожеж та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум'ю.ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Лише спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду.

О.В.Бенюк

Начальник Красилівського РВ УМНС капітан служби цивільного захисту


с. 1

скачать файл

Смотрите также: