Наказ №280 Про організацію роботи щодо забезпечення права доступу


с. 1

ДВОРІЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИНАКАЗ
13.10.2011 № 280

Про організацію роботи щодо

забезпечення права доступу до

публічної інформації у відділі освіти

Дворічанської райдержадміністрації
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», на виконання розпорядження голови Дворічанської районної державної адміністрації від 29.08.2011 №209 «Про затвердження Порядку складання, подання та розгляду запитів на інформацію, розпорядником якої є Дворічанська районна державна адміністрація» та з метою створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є відділ освіти Дворічанської районної державної адміністрації

НАКАЗУЮ:


1. Затвердити Порядок складання, подання та розгляду запитів на інформацію, розпорядником якої є відділ освіти Дворічанської районної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити Форму запиту на інформацію (додається).

3. Визначити відповідальною особою відділу освіти з прийняття запитів на інформацію та надання консультацій запитувачам інформації під час оформлення запиту, збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, опрацювання та оприлюднення публічної інформації на офіційному сайті відділу освіти Обільця Назарія Олександровича

Постійно.

4. Зобов’язати посадових осіб відділу освіти райдержадміністрації та розробників надавати публічну інформацію відповідальній особі відділу освіти в електронному вигляді та на паперових носіях в терміни визначені законом.

Постійно.

5. Завідувачу методичним кабінетом (Мірошніченко О.Г.), Начальнику господарчої групи (Сабаді О.В.), головному бухгалтеру (Олійниковій В.О.) внести відповідні зміни до посадових інструкцій працівників відділу освіти, доповнивши їх обов’язками з виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

До 20.10.2011.

6. Визначити спеціальним місцем для запитувачів інформації з документами чи копіями документів кабінет приймальної начальника відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Оганесян Л.А.


Начальник відділу освіти

Дворічанської районної

державної адміністрації Н.І. Коваль

Оганесян 764-39
с. 1

скачать файл

Смотрите также: