Повідомлення про подію, що сталася та наданий пакет документів, необхідних


с. 1
Народному депутату України

Яремі Віталію Григоровичу


Громадянки України

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

02068, м.Київ вул. ХХХХХХХХХХХХХХХХ
ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Віталію Григоровичу!
Як народного обранця, прошу допомогти мені у вирішенні такого питання а саме,

14.10.2012 року о 14 год. 31 хв. по вул.. Драгоманова 42А в м.Києві відбулася дорожньо-транспортна пригода, в якій мій автомобіль зазнав механічних пошкоджень. 15 жовтня 2012 року мною було подане повідомлення про подію, що сталася та наданий пакет документів, необхідних для реєстрації страхового випадку до ПРАТ "СК "ЛАФОРТ" (оскільки поліс ОСЦПВ водія, що скоїв ДТП, зареєстрований в ПРАТ "СК "ЛАФОРТ").

Рішенням Дарницького районного суду, винним в скоєнні ДТП був визнаний водій Харченко Тарас Вікторович, відповідальність якого застрахована в ПРАТ "СК "ЛАФОРТ". Рішення суду було надано ПРАТ "СК "ЛАФОРТ".
У січні та лютому місяці 2013 року я декілька разів зверталася в Управління врегулювання страхових випадків ПРАТ "СК "ЛАФОРТ", де мені було повідомлено, що всі необхідні документи мною надані в павному обсязі й відповідно рішення на виплату, щодо мого страхового випадку, направлено до бухгалтерії ПРАТ "СК "ЛАФОРТ" та що виплату буде здійснено до 23 лютого 2013 року. В встановлені законодавством строки, страхове відшкодування не перераховано.

18 лютого 2013 року я повторно звернулася до Управління врегулювання страхових випадків ПРАТ "СК "ЛАФОРТ", де мені повідомили, що не знають коли буде виплачене страхове відшкодування й чи буде виплачене взагалі.

На мою законну вимогу дізнатися причини несплати страхового відшкодування у встановленні законом строки, мені було відмовлено.

25.02.2013 телефони ПРАТ СК Лафорт були відключені, веб-сайт заблоковано, а головний офіс (що розташовувався в м. Києві, вул. Довнар-Запольського 9/10) без будь-яких повідомлень було закрито. Фактично, страхова компанія зникла разом із пакетом документів та залишилася виключно «на папері».
Склалася ситуація, що ПРАТ "СК "ЛАФОРТ не виплачує страхові відшкодування і навряд чи виплатить. МТСБУ розпочинає виплати тільки тоді, коли збанкрутиться страхова компанія, але нікому не вигідно її банкрутити, навіть НАЦКОМФІНПОСЛУГ припинив тимчасово діяльність, але ж не відомо на скільки припинив на п’ять років чи десять.

Всі проблеми, у вирішенні даного питання, полягають на потерпілого, причому, застрахувавши свій автомобіль, мені доведеться за власні кошти відремонтовувати його, так і не отримавши матеріального відшкодування, не говорячи вже за моральний збиток та втрату товарного вигляду автомобіля, а винуватиць ДТП лише сплачує адміністративний штраф і все, і ні за що не несе відповідальності, як так? Постає питання, для чого ж тоді страхувати автомобіль?

Взагалі потерпілих налічується більш ніж 181 особа, це тільки тих, хто приживає в місті Києві, і то гадаю що це не всі? А по Україні ще скільки? Для потерпілих спеціально створено сайт LAFORT.AT.UA

Сьогодні «на вулиці» можна придбати страховий поліс, який просто являється зеленим папірцем.

Віталію Григоровичу! Прошу Вас, допоможіть мені законно притягнути до відповідальності винуватця ДТП ХХХХХХХХХХХХ, який проживає за адресою м. Київ вул.. ХХХХХХХХХХХХ та внести зміни до закону про авто страхування (ОСЦПВ) такі, щоб у потерпілого не виникало проблем, а за все відповідав винуватиць ДТП.

Заздалегідь щиро вдячна.
Додатки: матеріали справи в 1 екз. на 23 аркушах.

З повагою, громадянка України ХХХХХХХХХХХХХХХХХХ


Підпис ________________ «______» ___________ 2013р
с. 1

скачать файл

Смотрите также: