Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів району в ІІ етапі Всеукраїнської


с. 1

Рейтинг

загальноосвітніх навчальних закладів району в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2013-2014 н .р.

27 листопада 2013 р.






з/п

Назва ЗНЗ

7

8

9

10

11

ЗКБ пере-мож-ців

Кіль-кість учас-ників

Рей-тинг

Зага-льне місце




Антонівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

ІІ







ІІІ

7

5

1.4

7-8

2

Біленська ЗОШ I-III ст.







ІІ







3

5

0.6

20-25

3

Більськовільський НВК







ІІІ

ІІІ




2

5

0.4

26

4

Великожолудська ЗОШ I-III ст.

ІІІ

ІІІ

ІІ







5

5

1.0

11-17

5

Великотелковицька ЗОШ I-III ст.







ІІІ







1

5

0.2

33-34

6

Великоцепцевицька ЗОШ I-III ст.




ІІ










3

5

0.6

20-25

7

Володимирецька ЗОШ І-ІІІ ст.№1

ІІ

ІІ

ІІІ




ІІ

10

5

2.0

4-5

8

Володимирецький районний колегіум

ІІІ

І

І

ІІ, ІІІ

ІІ

18

5

3.6

1

9

Володимирецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"




ІІІ

ІІІ

І




7

5

1.4

7-8

10

Городецький НВК"ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІ

11

5

2.2

3

11

Довговільська ЗОШ I-III ст.

ІІІ

ІІ




ІІІ




5

5

1.0

11-17

12

Заболоттівська ЗОШ I-III ст.







ІІ

ІІІ

ІІІ

5

5

1.0

11-17

13

Каноницька ЗОШ I-III ст.

ІІІ




ІІ

ІІІ

І

10

5

2.0

4-5

14

Кідрівська ЗОШ I-III ст.

ІІІ

ІІІ

ІІІ




ІІІ

4

5

0.8

18

15

Красносільська ЗОШ I-III ст.













ІІ

3

5

0.6

20-25

16

Любахівська ЗОШ I-III ст.

ІІ

ІІ










6

5

1.2

9-10

17

Малотелковицька ЗОШ I-III ст.
















0

4 із 5

0

35-42

18

Мульчицька ЗОШ I-III ст.

ІІІ




ІІІ

ІІІ




3

5

0.6

20-25

20

Новаківська ЗОШ I-III ст.




ІІІ










1

4 із 4

0.25

32

19

Озерська ЗОШ I-III ст.

ІІІ

ІІІ




ІІІ




3

5

0.6

20-25

21

Полицька ЗОШ I-III ст.

І

ІІ

ІІ

ІІ




14

5

2.8

2

22

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ст.

ІІ

ІІ




ІІІ

ІІІ

8

5

1.6

6

23

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ




6

5

1.2

9-10

24

Ромейківська ЗОШ I-III ст.

ІІ




ІІІ

ІІІ




5

5

1.0

11-17

25

Собіщицька ЗОШ I-III ст.
















0

5

0

35-42

26

Сопачівська ЗОШ I-III ст.
















0

0

0

35-42

27

Старорафалівська ЗОШ I-III ст.

ІІІ













1

3із 5

0.2

33-34

28

Степангородська ЗОШ I-III ст.




ІІІ

ІІІ

ІІ




5

5

1.0

11-17

29

Хиноцький НВК "ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ"




ІІІ

ІІІ




ІІІ

3

5

0.6

20-25

30

Балаховицький НВК"ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"







ІІ







3

3

1.0

11-17

31

Берестівський НВК

ІІІ




ІІІ







2

3

0.66

19

32

Бишляцька ЗОШ I-II ст.
















0

2 із3 3

0

35-42

33

ВоронківськаЗОШ I-II ст.
















0

3

0

35-42

34

Веліхівська ЗОШ I-II ст.
















0

3

0

35-42

35

Жовкинівська ЗОШ I-II ст.




ІІІ










1

3

0.33

27-30

36

Зеленівська ЗОШ I-II ст.

ІІІ













1

3

0.33

27-30

37

Лозківська ЗОШ I-II ст.




ІІІ










1

3

0.33

27-30

38

Озерецька ЗОШ I-II ст.
















0

3

0

35-42

39

Половлівська ЗОШ I-II ст.
















0

3

0

35-42

40

РудківськаЗОШ I-II ст.




ІІІ










1

3

0.33

27-30

41

Сваринівський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ"

ІІІ













1

3

0.33

27-30

42

Суховільський НВК

ІІІ

ІІІ










2

2 із 2

1.0

11-17

с. 1

скачать файл

Смотрите также: