Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів в ІІ етапі олімпіади


с. 1
Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів в ІІ етапі олімпіади з географії 2013-2014 н.р.




навчальний заклад

К-сть учасників 2013-2014 н.р

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Рейтинг

Загальне місце

1.

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

3

0,75

14-18

2.

Біленська ЗОш І-ІІІ ступенів

4

-

1

-

0,75

14-18

3.

Більськовільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

4

-

1

1

1

10-13

4.

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

1

1

1

10-13

5.

Великотелковицька ЗОШІ-ІІІ ступенів

4

-

-

1

0,25

24-32

6.

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

1

2

1,25

9

7.

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

4

3

1

-

4,00

1

8.

Володимирецький районний колегіум

4

-

2

2

2

4-7

9.

Володимирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

4

1

1

1

2,25

3

10.

Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

4

-

2

2

2

4-7

11.

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

2

0,5

19-23

12.

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

1

0,25

23-31

13.

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

3

1

2,5

2

14.

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

1

0,25

23-31

15.

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

2

0,5

18-22

16.

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

-

0

33-43

17.

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

-

1

0,25

24-32

18.

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ

4

-

-

4

1,00

10-13

19.

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

-

-

0

33-43

20.

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

1

-

0,75

14-18

21

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

1

-

0,75

14-18

22.

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

4

1

1

-

2

4-7

23.

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

2

2

2

4-7

24.

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

1

0,25

24-32

25.

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

-

1

0,25

24-32

26.

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

-

-

1

0,25

24-32

27.

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

-

-

0

33-43

28.

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4

-

1

-

0,75

14-18

29.

Хиноцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

4

-

-

1

0,25

24-32

30.

Балаховицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

2

-

-

-

0

33-43

31.

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

1

0,5

19-23

32.

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

-

0

33-43

33.

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

-

0

33-43

34.

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

1

0,5

19-23

35.

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

-

0

33-43

36.

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

1

0,5

19-23

37.

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

-

0

33-43

38.

Половлівська ЗОШ І-ІІ ступенів

0

-

-

-

0

33-43

39.

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

2

-

-

-

0

33-43

40.

Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

2

-

-

-

0

33-43

41.

Суховільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

1

-

-

3

1

10-13

42.

Володимирецьке ВПУ

1

-

-

-

0

33-43

43.

Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

2

-

1

-

1,5

8

с. 1

скачать файл

Смотрите также: