Рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів в ІІ етапі олімпіади


с. 1
Рейтинг

загальноосвітніх навчальних закладів в ІІ етапі олімпіади «Юне обдарування» 2013-2014 н.р.




навчальний заклад

К-сть учасників

Укр.мова

Математика

Природознавство

Всього балів


Рейтинг

Загальне місце

І балів

ІІ

балів


ІІІ

балів


І

балів


ІІ

балів


ІІІ

балів


І

балів


ІІ

балів


ІІІ

балів


1.

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




3










1

5







9

3

2

2.

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1



















1

0,33

16-27

3.

Більськовільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

3







1



















1

0,33

16-27

4.

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

























1

1

0,33

16-27

5.

Великотелковицька ЗОШІ-ІІІ ступенів

3







1



















1

0,33

16-27

6.

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3
















1







1

2

0,66

10-15

7.

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

3




3










1







1

5

1.67

4-5

8.

Володимирецький районний колегіум

3

5







5










3




13

4,3

1

9.

Володимирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

3

























1

1

0,33

16-27

10.

Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

3




























0

0

28-42

11.

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




3










1










4

1,33

6

12.

Заболоттівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

13.

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1
















1

2

0,66

10-15

14.

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




3










1







1

5

1,67

4-5

15.

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




3






















3

1

7-9

16.

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

























1

1

0,33

16-27

17.

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

18.

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1



















1

0,33

16-27

19.

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1







1










2

0,66

10-15

20.

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1







1










2

0,66

10-15

21

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

22

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3

























1

1

0,33

16-27

23

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3






















3




3

1

7-9

24

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

25

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

26

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




























0

0

28-42

27

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3







1



















1

0,33

16-27

28

Хиноцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

3




























0

0

28-42

29

Балаховицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

3




























0

0

28-42

30

Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

3







1







1










2

0,66

10-15

31

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

3

























1

1

0,33

16-27

32

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

3




























0

0

28-42

33

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3







1



















1

0,33

16-27

34

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3







1
















1

2

0,66

10-15

35

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3

























1

1

0,33

16-27

36

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

3




3






















3

1

7-9

37

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

3




























0

0

28-42

38

Половлівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Не брали участі




























0

0

28-42

39

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

3




























0

0

28-42

40

Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

3




3




3
















6

2

3

41

Суховільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

3




























0

0

28-42

42

Рафалівський НВК «ЗОШ І ступеня -ДНЗ

3




























0

0

28-42

с. 1

скачать файл

Смотрите также: