Результати ІІ етапу олімпіади


с. 1
Результати ІІ етапу олімпіади

«Юне обдарування» з української мови

Дата проведення: 26.11.2013 року



Максимальна кількість балів - 32



Прізвище, імя учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1.

Кропивницька Валерія

Володимирецький колегіум

26

І

2.

Кравчук Катерина

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

25

ІІ

3.

Ворожбит Ірина

Кідерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.5

ІІ

4.

Омельчук Дарія

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.5

ІІ

5.

Гапонова Дарина

Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

21,5

ІІ

6.

Петрина Дмитро

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21

ІІ

7.

Сяська Аліна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ супенів

20.5

ІІ

8.

Шепетько Анна

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

20,5

ІІ

9.

Осмолович Сніжана

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

20

ІІІ

10.

Мельник Альона

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20

ІІІ

11.

Бутрим Наталія

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.5

ІІІ

12.

Романчук Ганна

Берестівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

18.5

ІІІ

13.

Черевач Дарина

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

18,5

ІІІ

14.

Босик Дарина

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17

ІІІ

15.

Мамчик Вікторія

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

17

ІІІ

16.

Руднік Тетяна

Більськовільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

16,5

ІІІ

17.

Кашуба Анастасія

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16,5

ІІІ

18.

Городна Юлія

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

15

ІІІ

19.

Кремезь Моніка

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15

ІІІ

20.

Данильчик Галина

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

14,5




21.

Гарбар Альона

Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

14,5




22.

Килюшик Тетяна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14




23.

Дацька Вікторія

Володимирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

12,5




24.

Карповець Катерина

Полицька ЗОш І-ІІІ ступенів

12




25.

Городний Петро

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12




26.

Сильман Аліна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

11




27.

Вихрик Дарина

Ст.Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11




28.

Юсько Катерина

Балаховицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»

10,5




29.

Федорчук Тетяна

Суховільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

10,5




30.

Блищик Діана

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

10.5




31.

Писюк Софія

Рафалівський НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ»

10




32.

Колодій Марина

Хиноцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

10




33.

Дембовська Яна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9,5




34.

Фесюк Вікторія

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

8




35.

Карпович Оксана

Заболоттівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8




36.

Сніжко Юлія

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7,5




37.

Підвишенна Діана

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7




38.

Кубай Ірина

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

7




39.

Ковальчук Анастасія

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3,5




40.

Булан Ірина

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.5




41.

Каращук Сергій

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

1





Результати ІІ етапу олімпіади

«Юне обдарування» з природознавства

Дата проведення: 26.11.2013 року



Максимальна кількість балів - 32



Прізвище, імя учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1.

Мельник Микола

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26

І

2.

Феськов Ярослав

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18

ІІ

3.

Тарасюк Михайло

Володимирецький колегіум

14

ІІ

4.

Дацький Богдан

Володимирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

12

ІІІ

5.

Орлова Надія

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів»

12

ІІІ

6.

Чекан Іванна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

12

ІІІ

7.

Крисюк Софія

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

ІІІ

8.

Затірка Олександра

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

ІІІ

9.

Пашко Владислав

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

11

ІІІ

10.

Ковальчук Віра

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

11

ІІІ

11.

Демянчук Марія

Кідерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

12.

Ярута Богдан

В.Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10,5

ІІІ

13.

Гутник Артур

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

ІІІ

14.

Гаврилюк Богдан

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

10

ІІІ

15.

Деркач Олег

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

9,5




16.

Макарчук Аліна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9




17.

Рищиковець Іванна

Ст.Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9




18.

Саковець Артур

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.5




19.

Кулай Вадим

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

8




20.

Черевач Іванна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

8




21.

Набухотна Анастасія

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8




22.

Омельчук Марія

Хиноцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

7




23.

Пешко Денис

Довговільська ЗОШ І-ІІІ супенів

6,5




24.

Мишкало Валентин

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6,5




25.

Муравинець Володимир

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6




26.

Федорук Юлія

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

6




27.

Ляшик Людмила

Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

5.5




28.

Клименко Богдан

Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

5,5




29.

Бойко Еліна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5




30.

Скібчик Катерина

Заболоттівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5




31.

Лебедюк Софія

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

5




32.

Підлісна Ірина

Рафалівський НВК «ЗОШ І ступеня – ДНЗ»

4




33.

Мельник

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

4




34.

Жмурак Дмитро

Більськовільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

4




35.

Решетицька Маріанна

Суховільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

3,5




36.

Тутевич Олександр

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3




37.

Тарасюк Аліна

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

3




38.

Кулай Антон

Балаховицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»

2,5




39.

Глибчук Максим

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2,5




40.

Тимофіїв Денис

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

2




41.

Батейко Максим

Берестівська ЗОШ І-ІІ ступенів

1,5





Результати ІІ етапу олімпіади

«Юне обдарування» з математики

Дата проведення: 26.11.2013 року



Максимальна кількість балів - 32



Прізвище, імя учня

Навчальний заклад

Кількість балів

Місце

1.

Мордас Наталія

Володимирецький колегіум

24

І

2.

Феськова Діана

Сваринівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ»

22,25

ІІ

3.

Качинський Павло

Берестівська ЗОШ І-ІІ ступенів

14,75

ІІІ

4.

Івчик Богдан

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

12

ІІІ

5.

Богдан Анастасія

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11,5

ІІІ

6.

Мороченець Ірина

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11,25

ІІІ

7.

Шеремет Вікторія

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

ІІІ

8.

Макарчук Владислав

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

10,5

ІІІ

9.

Бурда Вадим

Довговільська ЗОШ І-ІІІ супенів

10,25

ІІІ

10.

Лепуга Анастасія

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10

ІІІ

11.

Бойко Роман

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,5




12.

Килюшик Олексій

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

8,25




13.

Ткачук Ярослав

Рафалівський НВК

8




14.

Мамчиць Олеся

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7,75




15.

Присяжнюк Олександр

Володимирецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

7,75




16.

Фесюк Ольга

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

7,5




17.

Романчук Андрій

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7




18.

Гусар Оксана

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

6,75




19.

Блищик Андрій

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

6,75




20.

Совгуть Ольга

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

6,5




21.

Михайлець Анна

Балаховицький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів»

6,5




22.

Ляшук Марко

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5




23.

Мотько Іван

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5




24.

Мирончук Ольга

Лозківська ЗОШ І-ІІІступенів

5




25.

Столярук Вадим

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4,75




26.

Тетерук Олександр

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4,5




27.

Петрина Валентин

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4,5




28.

Шершень Софія

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

4,5




29.

Матвійчук Юлія

Суховільська ЗОШ І-ІІ ступенів

3,75




30.

Чевжик Олена

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3,5




31.

Наконечний Тарас

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2,75




32.

Кислянка Богдан

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

2,5




33.

Каращук Андрій

Городецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

2,25




34.

Усик Руслан

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2




35.

Міхеєва Яна

Хиноцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

1,75




36.

Бірюк Юрій

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

1,5




37.

Іваненко Марія

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1,5




38.

Романік Володимир

Більськовільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

1




39.

Шепетько Маргприта

Ст.Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1




40.

Шершень Катерина

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

0,5




41.

Ковальчук Костянтин

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

0,5




с. 1

скачать файл

Смотрите также: