Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії


с. 1
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

8 клас


Дата проведення: 02.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 69





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

55

1

Касюдик Роман Степанович

Володимрецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

2.

38

2

Кньовець Владислав Леонідович

Більськовільський НВК

3.

37

2

Гребень Інна Юріївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

35.

2

Сергійчук Сергій Віталійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

5.

33

2

Громенко Роман Дмитрович

Володимирецький районний колегіум

6.

32

2

Безушко Тайлана Леонідівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

29

2

Ващишина Ірина А.

Берестівський НВК

8.

27

3

Луб Дарія Олександрівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

27

3

Анчук Дмитро Олександрович

Великожолудська ЗОш І-ІІІ ступенів

10.

26

3

Савчук Ілля Валентинович

Володимирецький НВК

11.

26

3

Вишневська Софія Олегівна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

26

3

Сад Богдан Пилипович

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

13.

25

3

Дукач Катерина Сергіївна

Суховільський НВК

14.

24

3

Бірюк Вікторія Вікторівна

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

15.

23

3

Отрода Марія Михайлівна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

22

3

Юрочко Василина Василівна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

22

3

Савостяник Людмила Анатоліївна

Городецький НВК

18.

22

3

Вознюк Лілія Юріївна

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

19.

22

3

Заполоха Дмитро Бориславович

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

20




Гузувата Юлія Миколаївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

20




Гаврилюк Ніна Федорівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

19




Савсюк Валентина Іванівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

19




Бузян Інна Іванівна

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

18




Сніжко Михайло Ростиславович

Сторорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

18




Комар Ірина Юріївна

Велихівська ЗОШ І-ІІ ступенів

26.

17




Матвійчук Катерина Олегівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

17




Карабан Марія Миколаївна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

28.

17




Герман Василь Васильович

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

29.

15




Мілецький Владислав Васильович

Сваринівський НВК

30.

14




Веремчук Володимир Павлович

Балаховицький НВК

31.

14




Макарчук Софія Володимирівна

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

32.

14




Клімук Денис Вікторович

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

33.

13




Ляшик Тетяна Вікторівна

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

34.

13




Жогло тОлександр Миколайович

Хиноцький НВК

35.

12




Веремчук Тетяна Вікторівна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

36.

12




Юсин Дмитро Анатолійович

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

37.

10




Стріла Анна Валеріївна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

38.

10




Гайдиш Оксана Григорівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

39.

4




Першута Тетяна Володимирівна

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

9 клас


Дата проведення: 02.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 69





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

45

1

Тюска Богдан Юрійович

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

2.

37

2

Ковальчук Вікторія Олексіївна

Володимирецький НВК

3.

36

2

Рижа Галина Вікторівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

32

2

Шевчук Наталія Ігорівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

32

2

Кукла Яна Валеріївна

Городецький НВК

6.

30

3

Хондучко Роман Олекс.

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

29

3

Ковтунік Оксана Ігорівна

Більськовільський НВК

8.

29

3

Кривко Олена Сергіївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

28

3

Китун Тетяна Сергіївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

27

3

Ковлев Віталій Валерійович

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.

23

3

Карплюк Яна Сергіївна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

23

3

Гаврилюк Вікторія Ігорівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

22

3

Тарасюк Дмитро Володимирович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

21

3

Касянчик Діана Віталіївна

Володимирецький районний колегіум

15.

20




Мамчур Леся Ростиславівна

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

16.

18




Романчук Микола Миколайович

Берестівська ЗОШ І-ІІ ступенів

17.

18




Свідрик Ольга Анатоліївна

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

18.

18




Ковтунович Михайло Іванович

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

17




Стібиш Іван Віталійович

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

20.

17




Семчук Марія Сергіївна

Новаківська ЗОШ І-ІІІ сступенів

21

16




Бусєва Надія Василівна

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

16




Хомич Ніна Миколаївна

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

23.

14




Фундамент Марія Анатоліївна

Хиноцький НВК

24.

14




Скібчик Павло Юрійович

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

14




Мельник Анна Станіславівна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

14




Ткач Аліна Станіславівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

13




Кухарець Тетяна Миколаївна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

28.

12




Акуленко Ганна

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступеів

29.

12




Мельник Ніна Матвіївна

Сопачівська ЗОш І-ІІІ ступенів

30.

12




Годунок Костянтин Вікторович

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

31.

12




Шкіндер Марія В.

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

32.

11




Мартинюк Наталія Михайлівна

Сваринівський НВК

33.

11




Сніжко Марія Ростиславівна

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

34.

11




Кобець Тетяна Олекс.

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

35.

11




Секан Наталія Степанівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

36.

11




Блищик Діна Валентинівна

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

37.

9




Скібчик Віта Олексіївна

Балаховицький НВК

38.

8




Басік Олександр Віталійович

Веліхівська ЗОШ І-ІІ ступенів

39.

8




Базака Ангеліна Володимирівна

Зеленівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

40.

6




Мотько Аліна Вікторівна

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

10 клас


Дата проведення: 02.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 69





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

46

1

Бурма Юлія Володимирівна

Володимирецький НВК

2.

41

2

Будник Маргарита Володимирівна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

41

2

Зашко Богдан Олегович

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенв

4.

38

2

Трач Наталія Бориславівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

5.

37

2

Крук Варвара Миколаївна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

35

2

Бик Марія Іванівна

Володимирецький районний колегіум

7.

33

3

Мельник Ірина Володимирівна

Городецький НВК

8.

32

3

Самойдюк Андрій Сергійович

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

31

3

Кухаррчук Ольга Андріївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

31

3

Булан Марія Василівна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.

31

3

Рижа Тетяна Миколаївна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

31

3

Караїмчук Вікторія Валеріївна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

29

3

Муляр Людмила Юріївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

29

3

Сьох Володимир Сергійович

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

28




Босик Віталій

Хиноцький НВК

16.

27




Верешко Богдана Вікторівна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

26




Давидов Максим Юрійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

18.

25




Шурко Роман Олександрович

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

22




Єржикевич Олена Юріївна

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

21




Криса Микола

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

21




Чугай Ольга Сергіївна

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

21




Стукало Наталія Сергіївна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

20




Лапська Алла Віталіївна

ВПУ -29

24.

18




Гальчик Дмитро

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

18




Кравчук Віка Олександрівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

18




Радчук Оксана Сергіївна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

14




Бусєва Світлана

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

28.

14




Пікусь Богдана Миколаївна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

29.

12




Клімук Михайло Миколайович

Більськовцільський НВК

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

11 клас


Дата проведення: 02.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 69





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

44

1

Малюк Ірина Арсенівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

2.

43

1

Басов Михайло Анатолійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

3.

41

2

Лінник Олександр Володимирович

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

40

2

Волочнюк Оксана Михайлівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

39

2

Тарасюк Володимир Юрійович

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

37

2

Грега Антоніна Михайлівна

Городецький НВК

7.

36

2

Мялик Юрій Ігорович

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

33

3

Тоюнда Аркадій Михайлович

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

32

3

Китун Людмила Сергіївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

32

3

Шепетько Ганна Ростиславівна

Володимирецький районний колегіум

11.

29

3

Плахтина Марія Анатоліївна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

29

3

Ловин Марія Іванівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

27

3

Мариніч Наталія Мик.

Хиноцький НВК

14.

26




Бортник Леонід Васильович

Володимирецький НВК

15

26




Яким’юк Катерина Володимирівна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

24




Карабан Микола Миколайович

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

23




Шершень Наталія Юріївна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

23




Токарський Євген Валерійович

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

22




Касянчик Юрій Олександрович

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

22




Кізіма Андрій

Більськовільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

20




Савчук Галина Анатоліївна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

19




Михеєва Ірина Степанівна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

18




Набухотний Денис Володимирович

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

18




Мамчич Владислав Васильович

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

25.

15




Кравчук Ольга Степанівна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

14




Федоров Андрій Васильович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

10




Скібчик Катерина Володимирівна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

с. 1

скачать файл

Смотрите также: