Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії


с. 1
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

7 клас


Дата проведення: 18.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 55





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

39

1

Кулай Анна Володимирівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.

34

2

Токарська Софія Петрівна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

32

2

Папежук Василина Сергіївна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

32

2

Кібиш Ярослава Сергіївна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

30

2

Грушевський Вадим

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

27

3

Мельник Катерина Леонідівна

Городецький НВК

7.

26

3

Костючик Богдана Іванівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

26

3

Мамчич Юлія Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

9.

25

3

Хондока Сергій Валерійович

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

24,5

3

Дацька Ліда Леонідівна

Володимирецький НВК

11.

23

3

Мартинюк Валентина Василівна

Сваринівський НВК

12.

22

3

Місько Тетяна Миколаївна

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенв

13.

22

3

Сидорчук Іванна

Володимирецька ЗОШ №1

14.

21

3

Булан Андрій Юрійович

Собіщиька ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

20

3

Затірка Тетяна Іванівна

Суховільський НВК

16.

19

3

Лепуга Вікторія Вікторівна

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

15




Трохимчук Іванна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

15




Поліщук Юрій

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

14




Котович Яна Андріївна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

14,5




Качинська Анастасія Яківна

Берестівський НВК

21.

14




Сад Жанна Петрівна

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

22.

14




Вітренко Марина Вікторівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

13




Басюк Ірина Олегівна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

13




Коляса Ольга Сергіївна

Хиноцький НВК

25.

13




Кобець Валентина

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

12




Деркач Софія Олександрівна

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

27.

10




Сад Софія Миколаївна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

28.

10




Іваненко Андрій Володимирович

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

29.

10




Гугайло Людмила Валеріївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

30.

9




Салоник Назарій Сергіович

Мульчьцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

31.

9




Гордійчук Альона Русланівна

Рудківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

32.

9




Смик Ганна Леонідівна

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

33.

9




Іванов Дмитро Олекс.

Балаховицький НВК

34.

9




Саковець Олександр Олександрович

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

35.

7




Сніжко Анюта Ростиславівна

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

36.

6




Раба Аліна Петрівна

Жовківська ЗОШ І-ІІ

















Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

8 клас


Дата проведення: 18.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 61





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

31,5

1

Губеня Юлія Петрівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.

25,5

2

Ошурко Ілона Іванівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

3.

24

3

Олексіївець Олександр Володимирович

Володимирецький районний колегіум

4.

20,25

3

Дацька Катерина Ростиславівна

Володимирецький НВК

5.

18,75




Босик Софія Олексіївна

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

18,75




Горпелюк Леся Юріївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

18




Деркач Анастасія Олекс.

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

8.

18




Стрілець Анна Сергіївна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

16,5




Ковальчук Микола Володимирович

Хиноцький НВК

10.

16,5




Велесь Катерина Володимирівна

Городецький НВК

11.

16,5




Москалик Адам Борисович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

15,75




Мельничук Софія Олекс.

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

15




Стукало Мирослава Сергіївна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

14,25




Іваненко Катерина Володимирівна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

13,5




Веремчук Тетяна Вікторівна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

13,5




Мордас Анастасія Віталіївна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

13,5




Мотько Ірина Станіславівна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

13,5




Матвійчук Катерина Олегівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

13,5




Савсюк Ольга Петрівна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

13,5




Вознюк Лілія Юріївна

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

21.

12,75




Мілецький Владислав Васильович

Сваринівський НВК

22.

12,75




Шеверда Лілія Леонідівна

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

23.

12




Макарчук Софія

Озерецька ЗОш І-ІІ ступенів

24.

12




Дукач Катерина Сергіївна

Суховільський НВК

25.

11,25




Кривчук Наталія Петрівна

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

26.

10,5




Гаврилюк Ніна Федорівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

10,5




Кисіль Анастасія Анатоліївна

Берестівський НВК

28.

10,5




Ярошик Валадислав Володимирович

Балаховицький НВК

29.

9,0




Гайдиш Оксана Григорівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

30.

9




Бірюк Віктор Вікторович

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів

31.

8,25




Юрочко Василина Василівна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

32.

4,5




Ярута Павло Олександрович

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

33.

25,5




Каганець Артем Анатолійович

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

9 клас


Дата проведення: 18.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 60





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

30

1

Клімук Ірина Андріївна

Володимирецький районний колегіум

2.

26,5

2

Рижа Галина Вікторівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

26

3

Ковтунік Оксана Ігорівна

Більськовільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

26

3

Кислянко Юлія

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

5.

25,5




Мороченець Світлана Григорівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

6.

20

3

Хондучко Роман Олекс.

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

19




Зашко Віталій

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

18,5




Підпалий Олександр Іванович

Городецький НВК

9.

18,5




Мельник Ніна Матвіївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

18




Кетун Надія Владиславівна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.

17




Кобець Тетяна Олександрівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

17




Мартинюк Наталія Михайлівна

Сваринівський НВК

13.

17




Юлько Катерина Леонідівна

Балаховицький НВК

14.

17




Кривко Олена Сергіївна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

16




Карплюк Яна

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

15




Ковальчук Вікторія Олександрівна

Володимирецький НВК

17.

15




Пашко Софія Петрівна

Хиноцький НВК

18.

15




Шкіндер Марія Василівна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

19.

15




Ващишина Юлія Іванівна

Берестівський НВК

20.

14,5




Басік Олександр Вітлійович

Велихівська ЗОШ І-ІІ ступенів

21.

14,5




Ковлев Віталій Валерійович

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

14




Дяк Ірина Сергіївна

Зеленівська ЗОШ І-ІІ ступенів

23.

14




Тарасюк Дмитро Володимирович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

14




Акуленко Ганна Борисівна

Озерецька ЗОШ І-ІІ ступенів

25.

14




Макарчук Аліна Валеріївна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

14




Гугайло Катерина Сергіївна

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

27.

14




Чугай Валентина Григорівна

Воронківська ЗОШ І-ІІ ступенів

28.

13,5




Мамчур Леся Ростиславівна

Рудківська ЗОШ І-ІІ ступенів

29.

13,5




Бусєва Надія Василівна

Кідрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

30.

13




Гаврилюк Вікторія Ігорівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

31.

13




Блищик Діна Валентинівна

Бишляцька ЗОШ І-ІІ ступенів

32.

12,5




Савонік Мирослава Василівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

33.

12




Мушик Ірина Василівна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

34.

11




Карабан Іван Миколайович

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

35.

11




Онищук Іван Всеволодович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

36.

11




Матвійчук Едуард Юрійович

Лозківська ЗОШ І-ІІ ступенів

37.

11




Семчук Марія Сергіївна

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

38.

8,5




Мельничук Юлія

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

39.

0




Кошмак Наталія Вікторівна

Жовкинівська ЗОШ І-ІІ ступенів


Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

10 клас


Дата проведення: 18.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 60





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

34,5

1

Бубка Катерина Андріївна

Володимирецький районний колегіум

2.

23

2

Кібиш Діана Анатоліївна

Володимирецький районний колегіум

3.

23

2

Будник Маргарита Володимирівна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

4.

22,5

3

Кубай Богдан Михайлович

Красносільська ЗОш І-ІІІ ступенів

5.

16,5




Совгуть Тетяна Василівна

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

15,5




Кравчук Віка Олександрівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

14,5




Самойдюк Андрій Сергійович

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8.

14




Сечка Аліна Василівна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

13,5




Чугай Ольга Сергіївна

Новаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

13




Бурма Юлія Володимирівна

Володимирецький НВК

11.

13




Джигалюк Наталія Іванівна

Володимирецька ЗОш №1 І-ІІІ ступеів

12.

12




Сьох Володимир Сергійович

Малотелковицькк ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

12




Мельник Ірина Леонідівна

Городецький НВК

14.

11,5




Мазур Марина Ігорівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

11,5




Криса Микола Михайлович

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

16.

11




Єржикевич Олена Юріївна

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

11




Крук Варвара Миколаївна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

10




Панько Олександр Іванович

Більськовільський НВК

19.

9




Бобрик Юлія Вікторівна

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

20.

9




Оніщук Олександр Анатолійович

Довговільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

8,5




Затірка Анастасія Сергіївна

Любахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

8




Жданюк Діана Володимирівна

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

6,5




Зашко Богдан Олегович

Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

5,5




Максимчук Марія Петрівна

ВПУ № 29

25.

5




Совгуть Діана Русланівна

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

11 клас


Дата проведення: 18.12.2013 року

Максимальна кількість балів - 60





К-ть балів

Місце

ПІП учня

Навчальний заклад

1.

43,5

1

Ковальчук Катерина Вячеславівна

Володимирецький районний колегіум

2.

34,5

2

Волочнюк Оксана Михайлівна

Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.

34,5

2

Тутевич Іванна Петрівна

Володимирецька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів

4.

27,5

3

Антонюк Ярослав Юрійович

Рафалівська ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

5.

25,5

3

М’ялик Юрій Ігорович

Біленська ЗОШ І-ІІІ ступенів

6.

25

3

Завадський Сергій Васильович

Заболотівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

7.

23

3

Грега Антоніна Михайлівна

Городецький НВК

8.

23

3

Кислянка Наталія Вікторівна

Полицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9.

19




Тарасюк Володимир Юрійович

Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

10.

16




Таляр Іван Сергійович

Старорафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11.

16




Першута Софія Миколаївна

Сопачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

12.

15




Бульботко Анастасія Олексіївна

Великоцепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

13.

14,5




Бондар Марія Віталіївна

Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.

12,5




Плахтина Марія Анатоліївна

Мульчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

15.

10,5




Омельчук Оксана Михайлівна

Озерська ЗОШ І-ІІІ

16.

10,5




Незелюк Оксана Володимирівна

Степангородська ЗОШ І-ІІІ ступенів

17.

8,5




Сидорчик Віталій Олександрович

Антонівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

18.

8,5




Нікітчук Юлія Василівна

ВПУ-29

19.

8,5




Сад Наталія Юріївна

Володимирецький НВК

20.

7,5




Шершень Вікторія Миколаївна

Малотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

21.

7,5




Килюшик Катерина

Великожолудська ЗОШ І-ІІІ ступенів

22.

7,5




Савостяник Олена Олександрівна

Ромейківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

23.

7




Шама Оксана Олександрівна

Великотелковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

24.

5,5




Карабан Микола Миколайович

Любахівська ЗОШ І-ІІ ступенів

25.

4,5




Савонік Діна Василівна

Собіщицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

26.

4




Корольчук Вікторія Володимирівна

Хиноцький НВК

27.













с. 1

скачать файл

Смотрите также: