Рішення №4 від 28 квітня 2006 року Про порядок обрання голови І заступників


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

І сесія V демократичного скликанняРІШЕННЯ № 4

від 28 квітня 2006 року


Про порядок обрання голови і заступників голови Львівської обласної ради
V-го демократичного скликання

Для проведення виборів голови та заступників голови Львівської обласної ради, керуючись п.1 ст.55 та ст.56 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
Затвердити такий порядок обрання голови та заступників голови Львівської обласної ради:

1. Обрання голови та заступників голови Львівської обласної ради проводиться шляхом таємного голосування у сесійній залі.

2. Всі депутати зобов’язані голосувати особисто.

3. Кандидати на посаду можуть заявити про самовідвід перед їх включенням у список для таємного голосування. Самовідвід приймається радою без голосування. Кандидат на посаду може зняти свою кандидатуру і перед повторним голосуванням (другим туром).

4. Для таємного голосування тимчасова лічильна комісія за допомогою секретаріату ради виготовляє 120 (сто двадцять) бюлетенів.

5. У бюлетені вказується мета виборів. У зміст бюлетеня вносяться прізвища та ініціали кандидатів на посаду голови або заступника голови обласної ради. Навпроти прізвища запропонованого кандидата на посаду голови або заступника голови обласної ради розміщений квадрат. Після списку всіх запропонованих кандидатів розміщується графа "Не підтримую жодного кандидата" з аналогічним квадратом.

6. На зворотньому боці бюлетеня ставляться підписи членів тимчасової лічильної комісії, які скріплюються печаткою ОТВК.

7. Голосування – позитивне. У квадраті навпроти кандидатури, яку депутат підтримує, необхідно ручкою поставити відмітку.

8. Недійсними вважаються бюлетені не встановленого зразка, а також такі, в яких зроблено дві або більше позначок.

9. Перед початком голосування голова лічильної комісії ознайомлює присутніх із вмістом скриньки для голосування і закриває її та опечатує печаткою обласної територіальної виборчої комісії.

10. Кожному депутату тимчасова лічильна комісія видає один бюлетень для таємного голосування після пред’явлення ним тимчасового депутатського посвідчення і особистого підпису про отримання бюлетеня.

11. Після закінчення голосування голова тимчасової лічильної комісії відкриває скриньку для бюлетенів, і комісія проводить підрахунок голосів у залі засідань.

12. Тимчасова лічильна комісія складає окремий протокол про результати голосування у двох примірниках, один з яких передає в секретаріат, а другий - головуючому.

13. Обраним вважається кандидат, який набрав більше половини голосів від загального складу ради.

14. Якщо в голосуванні брало участь лише дві кандидатури і жоден з кандидатів не отримав при першому голосуванні необхідної кількості голосів, проводиться нове висунення кандидатур.

15. Якщо в бюлетень для голосування внесено більше двох кандидатур і жоден з кандидатів не отримав при першому голосуванні необхідної кількості голосів, проводиться другий тур щодо двох кандидатур, які отримали найбільшу кількість голосів у першому турі. Якщо перед другим туром один з двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів, знімає свою кандидатуру, то проводиться голосування щодо однієї кандидатури, що залишилася.

16. У випадку, якщо після другого туру голосування жодна з кандидатур не набере більшості від загального складу депутатів обласної ради, проводяться повторні вибори голови обласної ради (заступників голови обласної ради) відповідно до тимчасового регламенту.

17. У разі виявлення порушень порядку проведення виборів тимчасова лічильна комісія інформує про це сесію, яка приймає відповідне рішення.

18. Після складання протоколу і затвердження сесією результатів таємного голосування лічильна комісія долучає бюлетені таємного голосування до протоколу і направляє їх на зберігання.

Головуючий

Голова обласної

територіальної виборчої комісії Я.Любенко
с. 1

скачать файл

Смотрите также: