Рішення №471 від 26 квітня 2012 року Про внесення змін до рішення


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XVI сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 471

від 26 квітня 2012 року


Про внесення змін до рішення

обласної ради від 02.12.2010 № 7

"Про обрання постійних комісій "
Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи заяви депутатів обласної ради В. Загорського та О. Баляша і висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до рішення обласної ради від 02.12.2010 № 7 "Про обрання постійних комісій", а саме:

- Загорського Володимира Степановича ввести до складу постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

- Баляша Олега Григоровича ввести до складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва.

- Костіва Богдана Степановича ввести до складу постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном.

- Канаку Остапа Тарасовича вивести зі складу постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном, а також ввести до складу постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Барбара).


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ
с. 1

скачать файл

Смотрите также: