Рішення №723 від 25 квітня 2013 року Про внесення змін до рішення


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХІV сесія VI скликання



РІШЕННЯ № 723

від 25 квітня 2013 року




Про внесення змін до рішення

обласної ради від 02.12.2010 № 7

"Про обрання постійних комісій обласної ради"

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 4 статті 118 Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 04.01.2011 № 15, пункту 1.7 Положення про постійні комісії Львівської обласної ради, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 04.01.2011 № 17, враховуючи заяви та звернення депутатів обласної ради і висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:


  1. Викласти пункт 1 рішення обласної ради від 02.12.2010 № 7 "Про обрання постійних комісій обласної ради" в такій редакції:

"1. Обрати постійні комісії Львівської обласної ради в такому складі:


- з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності:

Качмарик Я. Д. – голова комісії

Костюк Г. І. – заступник голови комісії

Гагалюк Б. М. – секретар комісії

Бокало І. В.

Голобутовський В. З.

Каспер Б. М.

Кирилич В. І.

Козак Б. Р.

Загорський В. С.

Мудрий Я. Я.

Поліщак О. Є.

Сеник М. П.

Ситник Й. С.

Стецькович І. І.

Федашко П. В.

Холявка А. В.

Чебаненко О. І.


- з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку:

Задорожний М. Л. – голова комісії

Сидорак Б. М. – заступник голови комісії

Кінах А. М. – секретар комісії

Баран В. С.

Гнатишин М. Я.

Груник І. С.

Дуда Л. О.

Завійський Л. М.

Карпінський З. Є.

Костюк М. І.

Турчин Б. Д.

Саган В. С.

Чехут В. М.


- з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва:

Федак Т. В. – голова комісії

Іванишин П. К. – заступник голови комісії

Кузенко О. В. – секретар комісії

Вервега Т. І.

Грещук І. С.

Криштопа М. Г.

Піх Б. П.

Сендак М. Д.

Сендега О. С.

Щепанкевич І. С.
- з питань розвитку села та АПК:

Пешко П. С. – голова комісії

Барановський І. Я. – заступник голови комісії

Ханас С. Г. – секретар комісії

Баран О. В.

Кіт А. Б.


- з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва:

Пилипенко П. Д. – голова комісії

Дудич Р. І. – заступник голови комісії

Візняк Ю. Я. – секретар комісії

Батенко Т. І.

Баляш О. Г.

Говірко В. І.

Колтик Т. І.

Куйбіда В. С.
- з питань екології, природних ресурсів та рекреації:

Балицький О. М. – голова комісії

Кадикало М. О. – заступник голови комісії

Магур О. М. – секретар комісії

Білас В. О.

Ганущин О. О.

Дейнека А. М.

Дубневич Б. В.

Зірченко Ю. П.

Калинич І. Ю.

Козак Т. Р.

Стефанишин І. Б.

Тістик В. З.

Титикало М. Ф.

Хомин Я. М.

Чорна Г. М.

Помірчий Р. С.

Ярема І. І.

Ясницький С. Й.
- з питань депутатської діяльності, етики та регламенту:

Барбара М. М. – голова комісії

Ковалишин І. Д. – заступник голови комісії

Москалюк О. В. – секретар комісії


- з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем:

Рісний О. П. – голова комісії

Дзюдзь М. С. – заступник голови комісії

Верес Ю. Б. – секретар комісії

Козяр М. М.

Сенчук С. С.


- з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту:

Чечотка Б. Р. – голова комісії

Шаваров Ю. І. – заступник голови комісії

Байко О. І. – секретар комісії

Войтів Ю. Я.

Гичка М. М.

Кочержат В. І.

Круць В. О.

Федоренко С. М.
- з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму:

Скиба Т. Я. – голова комісії

Камінський В. І. – заступник голови комісії

Горон І. С. – секретар комісії


- з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації:

Ковальчук Р. Я. – голова комісії

Кукуруза Т. Д. – заступник голови комісії

Криськів І. М. – секретар комісії

Грицьків І. І.

Канака О. Т.

Курчик Т. М.

Стахів О. М.

Шейка О. В.
- з питань освіти і науки:

Підлісний Ю. Т. – голова комісії

Небожук О. І. – заступник голови комісії

Корнат А. В. – секретар комісії

Охріменко Л. В.

Пирч Г. І.

Швед Р. Т.
- з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном:

Хобзей П. К. – голова комісії

Шеремета С. П. – заступник голови комісії

Кравченко Я. О. – секретар комісії



Костів Б. С.
- з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради:

Юринець О. В. – голова комісії

Старовойт О. М. – заступник голови комісії

Баран М. М. – секретар комісії

Гунько І. Я.

Сірків М. М."


2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Барбара).

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ





с. 1

скачать файл

Смотрите также: