Рішення №750 від 16 травня 2013 року Про внесення змін до Регламенту


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХІV сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 750

від 16 травня 2013 року


Про внесення змін до Регламенту

Львівської обласної ради

VІ скликання
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 2 Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 04.01.2011 № 15; враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:


 1. Внести до Регламенту Львівської обласної ради VІ скликання такі зміни:

  1. Частину 8 статті 14 викласти в такій редакції:

"8. Дані письмової реєстрації є підставою для ухвалення рішення про відкриття пленарного засідання ради. Після початку засідання ради, а також після завершення кожної перерви, голова засідання оголошує реєстрацію депутатів із використанням електронної системи."

  1. Частину 2 статті 38 викласти в такій редакції:

"2. Ранкові пленарні засідання відбуваються з 10.00 до 13.00, вечірні засідання – з 14.00 до 18.00. Після кожних двох годин роботи оголошується перерва на 15 хвилин."

  1. Пункт 3 статті 38 доповнити реченням:

"Після завершення встановленого часу, гарантоване право на виступ чи оголошення заяв і повідомлень, має один представник від політичних фракцій, члени яких ще не виступали."

  1. Пункт 6 статті 38 доповнити реченням:

"У разі неможливості визначення дати проведення наступного пленарного засідання, за дорученням голови обласної ради, апарат обласної ради забезпечує повідомлення про дату та час початку такого засідання впродовж 5 робочих днів."

  1. Частину 1 статті 52 доповнити реченням:

"Для оголошення депутатського запиту ­надається час до 5 хвилин."

  1. Частину 2 статті 59 викласти в такій редакції:

"2. За пропозицією, підтриманою однією третиною депутатів від загального складу ради, голова засідання ставить питання про повернення до розгляду питання порядку денного, щодо якого не було ухвалене рішення. Рішення про повторний розгляд питання порядку денного сесії ухвалюється, якщо за нього проголосувала більшість депутатів від загального складу ради."

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Барбара).

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ
с. 1

скачать файл

Смотрите также: