Рішення №794 від 20 червня 2013 року


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХV сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 794

від 20 червня 2013 рокуПро уточнення змін до рішення обласної ради від 11.04.2013 № 712 "Про затвердження Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік"
Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності і з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації, з метою забезпечення розмежування видатків загального і спеціального фондів, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до додатка 2 Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік, а саме: слова "Захід 1. Фінансова підтримка комунального підприємства Львівської обласної ради "Телекомпанія "Львів – ТБ", доповнити словами "з них: капітальні видатки – 2 300 тис. грн"; слова "Захід 2. Покращення послуг обласного державного телебачення Львівської обласної державної телерадіокомпанії" доповнити словами "(капітальні видатки)"; слова "Захід 3. Розвиток FM-мовлення обласного державного радіо Львівської обласної державної телерадіокомпанії" доповнити словами "(капітальні видатки)".

2. Львівській обласній державній адміністрації (В. Шемчук) внести відповідні зміни до показників обласного бюджету на 2013 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації (Р. Ковальчук).

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ
с. 1

скачать файл

Смотрите также: