Рішення №868 від 17 вересня 2013 року Про нагородження переможців


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХVІ сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 868

від 17 вересня 2013 рокуПро нагородження переможців щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"Керуючись Положенням про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт", затвердженим рішенням обласної ради від 15.05.2012 № 491 "Про внесення змін до пункту 2 рішення від 05.04.2011 № 100 "Про затвердження Положення про щорічний обласний конкурс "Екологічно чистий населений пункт"; враховуючи пункт 10 Положення про обласну конкурсну комісію для визначення переможців конкурсу "Екологічно чистий населений пункт", затвердженого розпорядженням голови обласної ради від 22.05.2013 № 520 "Про створення Конкурсної комісії для визначення переможців конкурсу "Екологічно чистий населений пункт"; відповідно до рішення обласної ради від 25.04.2013 № 722 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014 – 2015 роки"; беручи до уваги рішення Конкурсної комісії для визначення підсумків конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" (протокол № 2 від 16.08.2013), Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:
1. Нагородити переможців щорічного обласного конкурсу "Екологічно чистий населений пункт" та вручити дипломи переможцям Конкурсу:

І категорія

друге місце – Трускавецька міська рада;

третє місце – Бориславська міська рада;

третє місце – Новороздільська міська рада

ІІ категорія (міста районного значення):

друге місце – Великомостівська міська рада Сокальського району;

третє місце – Жидачівська міська рада;

третє місце – Радехівська міська рада.

ІІІ категорія (селища):

друге місце – Старосолянська селищна рада Старосамбірського району;

третє місце – Підкамінська селищна рада Бродівського району;

третє місце – Східницька селищна рада м. Борислава.

IV категорія (села):

друге місце – Надичівська сільська рада Жовківського району;

друге місце – Підгорецька сільська рада Бродівського району;

третє місце – Новоміська сільська рада Старосамбірського району;

третє місце – Смільненська сільська рада Бродівського району;

третє місце – Пониквянська сільська рада Бродівського району;

третє місце – Домажирська сільська рада Яворівського району;

третє місце – Нивицька сільська рада Радехівського району

третє місце – Заводська сільська рада Буського району.

3. Внести зміни до Плану природоохоронних заходів на виконання обласних цільових екологічних програм, що фінансуються з обласного цільового Фонду охорони навколишнього природного середовища у складі обласного бюджету на 2013 рік, затвердженого рішенням обласної ради від 25.04.2013 № 722 "Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014 – 2015 роки", згідно з додатком 1 до цього рішення.

4. Департаментові фінансів Львівської обласної державної адміністрації (О. Демків) внести відповідні зміни до показників обласного бюджету на 2013 рік згідно з додатком 2 до цього рішення.5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради В. Пісного.
Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙс. 1

скачать файл

Смотрите также: