Рішення №892 від 22 жовтня 2013 року


с. 1
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХVІ сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 892

від 22 жовтня 2013 року
Про внесення змін до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; враховуючи висновок постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації , Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 11.04.2013 № 712, а саме:

1. 1. У додатку 2 до Програми захід 4 викласти в такій редакції:

"Проведення обласного конкурсу журналістики "Четверта влада". Результати конкурсу затверджуються розпорядженням голови Львівської обласної ради".

1. 2. Із заходу 1 "Фінансова підтримка друкованого засобу масової інформації Львівської обласної ради "Львівщина. Газета Львівської обласної ради" у завданні 2 "Сприяння розвитку інформаційного простору шляхом підтримки періодичних видань області" Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік частину коштів, а саме: 67 тис. грн, скерувати на збільшення фінансування заходу 2 "Фінансова підтримка періодичних видань області" у завданні 2 "Сприяння розвитку інформаційного простору шляхом підтримки періодичних видань області" зазначеної Програми – на підтримку журналу "Дзвін".

1. 3. Із коштів заходу 1 "Фінансова підтримка друкованого засобу масової інформації Львівської обласної ради – " Львівщина. Газета Львівської обласної ради" у завданні 2 "Сприяння розвитку інформаційного простору шляхом підтримки періодичних видань області" Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2013 рік частину коштів, а саме: 188 тис. грн, скерувати на збільшення фінансування завдання 2 "Проведення заходів з нагоди знаменних дат місцевого значення" в додатку 2 до Обласної програми відзначення у Львівській області свят державного, регіонального, місцевого значення, пам'ятних дат, історичних подій та аналізу суспільно-політичної ситуації в регіоні (рішення Львівської обласної ради від 26.04.2013 № 728):

- 20 тис. грн – на конференцію, присвячену УПА;

- 25 тис. грн ­– на видання збірника матеріалів міжнародної наукової конференції, яка відбулася у 2012 році, присвяченої діяльності Я. Дашкевича і Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України";

- 63 тис. грн – на проведення заключного етапу обласного конкурсу "І слово, і пісня, Матусю, Тобі";

- 20 тис. грн – на видання книги М. Тороповського "Білий танець із Мельпоменою";

- 20 тис. грн – на проведення Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів "Корона Карпат";

- 30 тис. грн – на встановлення барельєфів на будівлі Львівського палацу мистецтв;- 10 тис. грн – на урочисту академію з нагоди відзначення Року родини Нижанківських.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації (Р. Ковальчук).

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ
с. 1

скачать файл

Смотрите также: