Рішення №962 від 02 березня 2014 року Про звернення до жителів ар


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XХVІII сесія VI скликанняРІШЕННЯ № 962

від 02 березня 2014 року
Про звернення до жителів АР Крим
Керуючись Конституцією України та статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи занепокоєння громадськості Львівщини подіями, що відбуваються на території АР Крим, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до жителів АР Крим (звернення додається).

2. Оприлюднити звернення Львівської обласної ради в засобах масової інформації та скерувати обласним радам України з пропозицією прийняти подібні рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова обласної ради Петро КОЛОДІЙ

ЗВЕРНЕННЯ

Львівської обласної ради до жителів Криму
Співгромадяни! Кримчани!
Від імені жителів Львівщини прийміть запевнення в дружбі та глибокій пошані. Ми – єдиний і великий народ, що хоче жити у взаємній згоді, мирі та справедливості. Громадяни України, до якого б етносу вони не належали, де б вони не проживали, якою мовою вони б не розмовляли, мають беззаперечне право на свободу пересування, підприємництво і гарантії безпеки з боку держави.

Те, що сьогодні відбувається в Криму, – це не просто результат багаторічної кампанії дезінформації з метою розпалювання ворожнечі між регіонами України. Реалізовується чіткий, заздалегідь підготовлений план військового вторгнення та анексії.

Ми сподіваємося на Ваше розуміння, що вторгнення військ Російської Федерації насправді спричиниться до розорення і без того небагатого населення півострову, зробить бідняками більшість з Вас, хто від літа до літа живе надіями кращого прибутку. Нічим не обґрунтований збройний напад поставить жирну крапку на багатолітніх зусиллях тих, хто розбудовував інфраструктуру туризму та рекреації – все піде прахом. Ми, Ваші львівські побратими, не хочемо цього, ми любимо Крим та, як і Ви, не хочемо, щоб він з курортної території перетворився на гарячу точку.

Для більшості українців, де б вони не проживали, в Сімферополі чи в Трускавці, кремлівська кліка, яка нахабно відбирає в України Крим, перетвориться в банального окупанта.

Українці Західної України завжди виступали за міжнаціональну злагоду. Крим – це частина великої держави Україна, де мають право жити, працювати поруч, виховувати дітей у сім’ях і росіяни, і кримські татари, і українці Заходу та Сходу. Наші двері для Вас завжди були і будуть відкритими!

Ми не хочемо розставатися з Кримом тільки тому, що цього забажав президент сусідньої держави.

Ми прагнемо бути разом. Ми віримо у Вас, Вашу мудрість, Ваш характер і сміливість заявити про себе.

Сьогодні нам, як ніколи, потрібні згуртованість та єдність.

В єдності – сила народу!

Нехай живе і процвітає Крим!


Прийнято на ХХVІІІ сесії

Львівської обласної ради

VI скликання

02 березня 2014 року

с. 1

скачать файл

Смотрите также: