Рішення щодо включення до незатвердженого в цілому порядку денного


с. 1


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

L сесія V демократичного скликанняРІШЕННЯ № 1212

від 25 травня 2010 рокуПро внесення змін до Регламенту

Львівської обласної ради

V демократичного скликання
З метою попередження невідповідності рішень обласної ради Конституції або законам України, відповідно до п.5 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, Львівська обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Регламенту Львівської обласної ради V демократичного скликання, а саме:

Статтю 35 Регламенту викласти в такій редакції:

"1. Проект порядку денного сесії обговорюють послідовно за пунктами і затверджують в цілому більшістю голосів депутатів від загального складу ради.

2. Дебати щодо внесення будь-якого питання до порядку денного сесії проводяться за скороченою процедурою.

3. Рішення щодо включення до незатвердженого в цілому порядку денного додаткових питань приймаються, якщо за них проголосувала більшість депутатів від загального складу ради.

4. Рішення про виключення питання з незатвердженого в цілому порядку денного ухвалюється більшістю депутатів від загального складу ради".


Статтю 112 доповнити частиною 5 такого змісту:

"5. Організаційні рішення фракції, що є правовою підставою для прийняття рішення обласною радою, вважаються легітимними, якщо вони прийняті більшістю депутатів від загального складу фракції".


Статтю 113 доповнити частиною 5 такого змісту:

"5. Організаційні рішення зборів депутатської групи, що є правовою підставою для прийняття рішення обласною радою, вважаються легітимними, якщо за них голосувала більшість депутатів від загального складу депутатської групи".

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, етики та регламенту (Т.Колтик).


Голова обласної ради Мирослав Сеник


с. 1

скачать файл

Смотрите также: