Рішення від 30 квітня 2002 року №5 Про порядок обрання голови І заступників


с. 1


Львівська обласна рада

ІV-го демократичного скликання


РІШЕННЯ


від 30 квітня 2002 року № 5

Про порядок обрання голови і

заступників голови Львівської обласної

ради ІV-го демократичного скликання
Для проведення виборів голови та заступників голови Львівської обласної ради, керуючись п.1 ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Львівська обласна рада
В И Р І Ш И Л А:
Затвердити такий порядок обрання голови та заступників голови Львівської обласної ради:

 1. Обрання голови та заступників голови Львівської обласної ради проводиться шляхом таємного голосування в залі засідання.

 2. Всі депутати зобов'язані бути присутніми на сесії і голосувати особисто.

 3. В залі засідань на час проведення таємного голосування можуть бути присутні крім депутатів обласної ради четвертого скликання народні депутати України та акредитовані представники ЗМІ.

 4. В залі засідань встановлюється одна кабіна для голосування і одна скринька для бюлетенів на підвищенні для президії, яка доступна для огляду присутнім у залі депутатам, представникам ЗМІ і членам лічильної комісії.

 5. Робочий стіл з комп'ютером і принтером для виготовлення бюлетенів встановлюється на підвищенні для президії в залі засідань.

 6. На час проведення таємного голосування лічильна комісія займає місце на підвищенні для президії за окремим робочим столом.

 7. Кандидати на посаду можуть заявити про самовідвід перед їх включенням у список для таємного голосування. Самовідвід приймається радою без голосування. Кандидат на посаду може зняти свою кандидатуру і перед повторним голосуванням (другим туром).

 8. Для таємного голосування тимчасова лічильна комісія при допомозі секретаріату ради виготовляє 81 (вісімдесят один) бюлетень.

 9. В бюлетені вказується мета виборів. Бюлетень для таємного голосування друкується на папері білого кольору розміром формату А5. Навпроти прізвища кожного запропонованого кандидата на посаду голови або заступника голови обласної ради розміщений квадрат зі стороною 10 мм. Після списку всіх запропонованих кандидатів розміщується "Не підтримую жодного кандидата" і навпроти нього аналогічний квадрат із стороною 10мм.

 10. Бюлетені підписуються всіма членами тимчасової лічильної комісії і скріплюються печаткою ОВТК.

 11. Голосування - позитивне. У квадраті навпроти кандидатури, яку депутат підтримує, необхідно ручкою, що знаходиться в кабіні для голосування, провести дві лінії по діагоналях навхрест.

 12. Бюлетені, на яких крім роздрукованого на принтері тексту, будуть будь-які помітки, закреслення, виправлення, дописи, надриви, або загнуті краї, вважаються недійсними і при підрахунку голосів не враховуються. Недійсними вважаються бюлетені не встановленого зразка, а також такі, в яких проголосовано за двох або більше кандидатур на одну посаду.

 13. Перед початком голосування голова лічильної комісії ознайомлює присутніх із вмістом скриньки для голосування і на своєму робочому столі закриває її та опечатує печаткою обласної територіальної виборчої комісії.

 14. Кожному депутату тимчасова лічильна комісія видає один бюлетень для таємного голосування після пред’явлення ним тимчасового депутатського посвідчення і особистого підпису про отримання бюлетеня. Бюлетені видаються безпосередньо біля кабіни для таємного голосування.

 15. Голова лічильної комісії викликає депутатів згідно з реєстраційним списком в алфавітному порядку.

 16. Після отримання бюлетеня депутати по одному заходять в кабіну для таємного голосування, роблять свій вибір, опускають бюлетень у скриньку для бюлетенів і займають місця в останніх рядах сесійного залу або виходять у вестибюль.

 17. Забирати бюлетень із собою, не опускаючи його в скриньку для голосування, депутатам не дозволяється. Один із членів тимчасової лічильної комісії на відстані спостерігає, щоб кожен депутат, що голосує, опустив бюлетень у скриньку.

 18. Після закінчення голосування голова тимчасової лічильної комісії відкриває скриньку для бюлетенів і комісія проводить підрахунок голосів за робочим столом у залі засідань.

 19. Тимчасова лічильна комісія складає окремий протокол про результати таємного голосування і після оголошення головою комісії результатів голосування передає один примірник протоколу в секретаріат, а один головуючому.

 20. Обраним вважається кандидат, який набрав більше половини голосів від загального складу ради.

 21. Якщо в голосуванні брало участь лише дві кандидатури і жоден з кандидатів не отримав при першому голосуванні необхідної кількості голосів, проводиться нове висунення кандидатур. Кандидати мають право на повторне висунення.

 22. Якщо в голосуванні брало участь більше двох кандидатур і жоден з кандидатів не отримав при першому голосуванні необхідної кількості голосів, проводиться повторне голосування щодо двох кандидатур, які отримали найбільшу кількість голосів при першому голосуванні. Якщо перед повторним голосуванням один з двох кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів, знімає свою кандидатуру, то проводиться голосування щодо однієї кандидатури, що залишилася.

 23. Включення кандидатур для повторного таємного голосування проводиться на підставі голосування депутатів.

 24. У разі виявлення порушень порядку проведення виборів тимчасова лічильна комісія інформує сесію, яка приймає відповідне рішення.

 25. Після складення протоколу і затвердження сесією результатів таємного голосування лічильна комісія знищує бюлетені спеціальною машинкою або шляхом їх спалювання.

 26. Новообраний голова Львівської обласної ради складає Присягу на Біблії та Конституції України.

Головуючий

Голова обласної територіальної

виборчої комісії М.Лазуркевич
с. 1

скачать файл

Смотрите также: