Розпорядження 06. 06. 2012 №288/72-2012-рс м. Красилів


с. 1

УКРАЇНА

Хмельницька область
Красилівська районна Красилівська

державна адміністрація районна радаРОЗПОРЯДЖЕННЯ
06.06.2012 № 288/72-2012-рс

м.Красилів

Про заходи з підготовки та

відзначення в районі 200-річчя

від дня народження Т.Г.Шевченка
На підставі статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою виконання Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 „Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 березня 2011 року №167-р „Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання”, відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 18 травня 2012 року № 112/2012-р, гідного відзначення в районі ювілею Т.Г.Шевченка, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка (додається).

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчому апарату районної ради, рекомендувати міській, селищній, сільським радам та іншим виконавцям забезпечити виконання плану заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, про що інформувати відділ культури і туризму райдержадміністрації протягом 2012-2014 років, до 25 числа останнього місяця кожного кварталу.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату адміністрації Л.Собчук та заступника голови районної ради Л.Якушеву.


Голова адміністрації Голова ради

П.Арсенюк В.Ходак

Додаток

ЗАТВЕРДЖЕНОспільне розпорядження голови

районної державної адміністрації

та голови районної ради

06.06.2012 № 288/72-2012-рс


ПЛАН


заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від

дня народження Т.Г.Шевченка


1.Провести:

у закладах культури та освіти концерти, вечори українського солоспіву, читання, лекції, „круглі столи”, свята, ранки, вікторини, уроки, диспути, конференції, засідання літературних студій, гуртків, захист науково-дослідницьких робіт у рамках Малої академії наук, соціологічні дослідження, вистави, театралізовані вечори, кінолекторії, зустрічі з письменниками, присвячені видатному поету-гуманісту, художнику Т.Г.Шевченку.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкоми міської, селищної, сільських рад

Протягом 2012-2014 років
презентації тематичних книжкових виставок, експозицій, фотоматеріалів, документів, малюнків, репродукцій картин, робіт декоративно-прикладного мистецтва учнів та вчителів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів про життя і творчість Т.Г.Шевченка.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкоми міської, селищної, сільських рад

Протягом 2012-2014 років
конкурси юних читців і декламаторів творів Т.Г.Шевченка та авторської поезії „Мій Шевченко”, юних дарувань „Кобзарики”, читців творів Т.Г.Шевченка та власних творів про Кобзаря „Між нас тобі, Кобзарю, жити”, літературний конкурс „Читаймо Тараса, учімося в нього”, регіональні тури Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої!”, огляд-конкурс на кращу бібліотеку з питань популяризації творчості Т.Г.Шевченка.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкоми міської,селищної, сільських рад

Протягом 2012-2014 років

урочисті мітинги та покладання квітів до пам’ятника, присвячених Т.Г.Шевченку.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, організаційно-кадрової роботи, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради, виконавчий комітет міської ради

Березень, травень 2013-2014 років


2.Забезпечити:

участь в обласних Шевченківському святі, літературно-мистецькому святі „Іду з дитинства до Тараса”, читаннях „Юнь шанує Кобзаря”.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Березень, травень 2013-2014 років


упорядкування і благоустрій прилеглої території до пам’ятника Т.Г.Шевченку в м.Красилів.

Відділи житлово-комунального господарства, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, виконком міської ради

Протягом 2012-2014 років
підготовку і видання бібліографічних покажчиків, дайджестів, літературних календарів, закладок, методичних рекомендацій, матеріалів конференцій, збірок наукових праць, літературних альманахів, присвячених Т.Г.Шевченку, придбання (виготовлення) та розміщення на рекламних площах у населених пунктах району відповідної соціальної реклами (афіш, білл-бордів, сіті-лайтів).

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкоми міської, селищної, сільських рад

Протягом 2012-2014 років
3.Організувати:

вивчення стану пам’ятника Т.Г.Шевченку, що знаходиться в м.Красилів, вжити в установленому порядку заходів щодо його збереження.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконком міської ради

Протягом 2012-2014 років


туристичні походи, очні та заочні екскурсії до пам’ятних місць, пов’язаних із життям та творчістю Тараса Шевченка.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, виконкоми міської, селищної, сільських рад

Протягом 2012-2014 років
4.Сприяти в установленому порядку:

науковцям, краєзнавцям, членам громадських та благодійних організацій у їх діяльності щодо вшанування пам’яті та популяризації творчості Тараса Шевченка.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, виконком міської ради

Протягом 2012-2014 років


широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дні народження Т.Г.Шевченка.

Відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації, редакції комунального підприємства „Красилівський телерадіоцентр”, районної газети „Красилівський вісник”

Протягом 2012-2014 років
створенню циклів радіопередач про Т.Г.Шевченка, його творчу спадщину.

Редакція комунального підприємства „Красилівський телерадіоцентр”, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації

Протягом 2012-2014 років

Керівник апарату Заступник головиадміністрації районної ради

Л.Собчук Л.Якушева
с. 1

скачать файл

Смотрите также: